Eyüp'ün yeni yaşam merkezi: AXİS İstanbul

İstanbul'un en önemli kentsel dönüşüm alanlarından biri olan Eyüp'te hayata geçirilen Axis İstanbul'un bölgenin yeni çekim merkezi olması bekleniyor

İstanbul'un en önemli kentsel dönüşüm alanlarından biri olarak gösterilen Eyüp'te E-5'in Vatan Caddesi ile birleştiği bir noktada hayata geçirilen Axis İstanbul'da açılış heyecanı yaşanıyor. Projenin Eyüp'ün yeni çekim merkezi haline gelmesi bekleniyor.

Axis İstanbul Alışveriş Merkezi
Sur Yapı ve Hayat Holding imzasıyla hayata geçirilen Axis İstanbul, 1.400 kişilik oturma kapasitesi, farklı sektörlerden önemli markaları barındıran 135 adet mağazası ve restoran, kafe, fitness ve sinema gibi yaşam alanlarıyla hizmete açılıyor.

Bölgeye değer katan proje
Axis İstanbul projesinin bölgede sürdürülen kentsel dönüşüme önce bir proje niteliği taşıdığını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas:

"Projenin, hedef kitlemiz tarafından hızlı bir şekilde kabul göreceğine ve bulunduğu bölgede ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını eminiz..." ifadelerini kullandı. 

Kentsel dönüşüm merkezinin ortasında
ECE Türkiye Genel Müdürü Yardımcısı Nuri Şapkacı da, İstanbul'un hızla gelişen bu bölgesinin büyük bir potansiyel içerdiğini belirterek:

"Şehrin merkezinde, ziyaretçilerin ferah ve modern bir ortamda gündelik ihtiyaçlarını tek çatı altında yorulmadan, hızlı bir şekilde karşılayabilecekleri, fonksiyonel bir alışveriş ve buluşma noktası ortaya çıkardık." dedi

Firma Bilgisi: Sur Yapı - Hayat Holding
Proje Bilgisi: Axis Istanbul