Babacan Premium’dan lansman fırsatı

Avrupa yakasının en çok prim yapan bölgesi Esenyurt’ta hayata geçen Babacan Premium, 2 bin 800 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Babacan Holding’in Esenyurt bölgesinde inşa ettiği altıncı proje olan Babacan Premium gerek ulaşım kolaylıklarıyla gerekse yaşam standartlarıyla fark yaratıyor. Babacan Premium Esenyurt ile Beylikdüzü’nün kesiştiği noktada yer alıyor. Bu konumuyla hem E5’e hem de Tem Otoyolu’na oldukça yakın bulunan projeden, metrobüs durağına da ulaşmak oldukça kolay. Biri ikiz kule, biri de alışveriş merkezi bloğu olmak üzere toplam yedi bloktan oluşan Babacan Premium fiyatları metrekaresi 2 bin 800 liradan başlayıp 3 bin 600 liraya çıkıyor. Yaklaşık 30 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium projesinde  2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan dört adet  aile rezidans bloğu bulunuyor. Özellikle yabancı müşteriler ve kısa süreli kalımlar yapacak olan müşteriler için de ikiz kule halinde yükselen bir blok daha bulunuyor. Aile rezidans bloklarıyla kulenin girişleriyse ayrı noktalarda yer alıyor.

Babacan Premium 2018’de teslim edilecek
Babacan Premium projesinin 1. etabı 2018 yılının Haziran ayında, 2. etabı ise 2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek. Lansman dönemine özel ödeme avantajları da sunulan projeden yüzde  15 peşinatla ve yüzde 15 indirimle ev sahibi olunabilir. Ev sahiplerine konforlu bir yaşam sunan Babacan Premium projesinde spor olanakları sunan Fit Club, alış veriş merkezi, sosyal alanlar, peyzaj düzenlemeleri de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: babacan holding
Proje Bilgisi: Babacan Premium