Bir başka Muslera Nef Bahçelievler reklam filmi yayında

Galatasaray'ın ana sponsoru Nef, yıldız futbolcular Muslera, Gomis, Fernando ve Maicon'un rol aldığı Nef Bahçelievler reklam filminin geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Muslera'nın oynadığı yeni reklam filmi ise yayına girdi

Galatasaray'ın ana sponsoru Nef, yıldız futbolcular Muslera, Gomis, Fernando ve Maicon'un rol aldığı Nef Bahçelievler reklam filminin geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Muslera'nın oynadığı yeni reklam filmi ise yayına girdi. 

Yeni reklam filmi yayında

Muslera'nın rol aldığı Nef Bahçelievler yeni reklam filminde foldhome konsepti öne çıkıyor. Nef Bahçelievler projesinin reklam filmlerinde evlere istenildiğinde eklenebilen müzik stüdyosu, sinema salonu, oyun odası, özel uçak hizmeti gibi 24 farklı oda hizmeti ve foldhome konseptine yer veriliyor. 

Muslera ne için hazırlanıyor? 

Galatasaray Futbol Takımı yıldızlarının yer aldığı reklam filmleri Nef'in sosyal medya hesaplarında "Muslera ne için hazırlanıyor?", "Gomis neye konstantre oluyor?" ve "İki gol atan Maicon'un hedefi neydi?" başlıkları ile tanıtılmaya başlamıştı. Devam filmlerinde bu sorulara yanıt veren Nef, izleyicilerin de merakını gidermiş oldu. Muslera'nın arkadaşlarına yemek hazırladığı Nef Bahçelievler reklam filminde de özel yemek odası konsepti öne çıkarılıyor. 

Foldhome konsepti nedir?

Nef Bahçelievler projesinin Galatasaray'ın yıldızlarının rol aldığı reklam filminde ön plana çıkardığı Foldhome konsepti, bir yaşam alanı içindeki oda adedinin, katlanarak eve eklenmesi fikri üzerinde yükseliyor. Projede bu konsepte uygun, özel ses ve görüntü sistemine sahip 20 kişilik sinema salonu, içinde piyano ve davul setinin de yer aldığı müzik stüdyosu, toplantı odası gibi seçenekler hayata geçirilebiliyor. 

Nef Bahçelievler projesi

İstanbul Bahçelievler'de Merter Meydan AVM arsası üzerinde hayat bulan ve dünyanın en ünlü tasarımcılarının katkısı ile mimari çizimleri yapılan Nef Bahçelievler projesi, 44 bin 326 metrekarelik bir arsa alanı üzerinde kuruluyor. Toplam 10 blokta 1.023 daireden meydana gelecek projede 14 adet ticari üniteye yer verilecek. İstanbul'un en önemli ulaşım aksı E-5'e 1 kilometrelik mesafede yer alan Nef Bahçelievler, 1 milyon 20 milyon TL'lik yatırım değeri ile dikkat çekiyor. 

 

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Bahçelievler