'Bir Gayrimenkul Destinasyonu Olarak Türkiye' - 10

Bireysel Yatırımcılar İçin Türkiye - Moderatör - Extensa Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe

26 Kasım 2012 / emlakwebtv
TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle 22 Kasım Perşembe günü, TSKB Cennet Bahçesi’nde gerçekleştirilen ‘Bir Gayrimenkul Destinasyonu olarak Türkiye’ isimli panele kamu, yerel yönetim, sivil toplum kurumları ve gayrimenkul sektörünün temsilcileri katıldı.

‘Bir Gayrimenkul Destinasyonu olarak Türkiye’ panelinde, Fitch’in not artırımının ardından uluslararası piyasalardaki etkiler ve gayrimenkul sektörüne yönelik beklentiler sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildi.

Extensa Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe’nin moderatörlüğündeki “Bireysel Yatırımcılar için Türkiye” oturumuna T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Emlak Dairesi Başkanı Ali Seydi Karaoğlu, Sotheby’s International Reality Türkiye Genel Müdürü Arman Özver ve E-Tapu Danışmanlık Genel Müdürü Metin Yeşil katılım gösterdi.

Extensa Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe
Extensa Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe, “Gayrimenkul sektöründe daha önce yapamadığımız Orta Doğu ve Körfez ülkelerine de satış yapılabilir duruma geldi. 183 yabancı ülkenin gayrimenkul sektöründe önü açıldı. Ancak, dünya ve gelişmiş pazarlarla entegrasyon için süre gerekli” diye konuştu.