Bu projede manzaradan kaçılmıyor

Çukurova Balkon projesi her dairesinde balkonu ve hem ön hem de arka cephesinde görünen manzarasıyla dikkat çekiyor.

Adını tüm dairelerinin balkonlu oluşundan alan Çukurova Balkon projesinin inşaatı tüm hızıyla sürüyor. Kartal'da yükselen projenin ön cephesine deniz manzarası hakimken arka cephesine ise orman manzarası hakim. Yani bu projede nereye giderseniz gidin doğanın bir güzelliğiyle karşılaşıyor olacaksınız.  Projenin yüzde 85'ini de yeşil alan kaplıyor. Çukurova Balkon'un bazı dairelerinde büyüklüğüne ve konumuna göre 2 ya da 3 balkon bulunurken, bazı 2+1 ve 3+1 dairelerde teras bulunuyor. Bahçe katlarında 20 metrekare bahçe kullanım alanı ve bahçe çıkışları da mevcut.
Kartal Adliye Sarayı’na 1,5 kilometre ve Kartal metrosuna 600 metre mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Çukurova Balkon’un sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Çukurova Balkon'un fiyatları ne
Projede 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 245 konut, büyüklüklerine göre 295 bin ila 1.350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  Projenin 2017 yılının Haziran ayı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Çukurova Balkon'un en önemli özelliklerinden biri de 'Private Home' hizmeti. Projede kullanıcılara daire içi tasarım alternatifleri sunularak ev sahiplerinin tarzlarını dairelerine yansıtmaları sağlanıyor. Mutfak dolap kapakları, banyo seramikleri ve zemin parke renkleri gibi farklı alanlarda sunulan seçeneklerle konut sahipleri, hiçbir ek maliyet ödemeden kendi zevklerine göre seçimler yapabiliyor.65 ila 273 metrekare arasında değişen tüm dairelerin iç mimarisinin farklı kurgulandığı Çukurova Balkon’da, her ihtiyaca göre büyüklük ve genişlikte daire bulmak mümkün. Aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve odaların metrekare dağılımının değiştiği projede, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde bulunuyor.  

Firma Bilgisi: Çukurova Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Çukurova Balkon