Business İstanbul’un 1. etabı 2017 Haziran’da teslim ediliyor

Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi olan Business İstanbul’un 1. etabında satışların yüzde 75’i tamamlandı. Business İstanbul'un 1. Etabı 2017 Haziran ayında iş dünyasına hizmet vermeye başlayacak.

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonu olan Göztepe E-5 üstünde yer alan, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımıyla fark yaratan Business İstanbul, ofis yatırımında yerli ve yabancı yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Yatırım değeri 1.5 milyar lira olan proje, üç bloklu 2 etaptan oluşuyor. 1. etapta satışlarının yüzde 75’i tamamlanan proje 2017 yılının Haziran ayında profesyonel dünyaya hizmet vermeye başlayacak.

Business İstanbul kazandırıyor
Business İstanbul, hizmete girmesine bir yıl kala yatırımcısına bugünden kazandıran projeler arasında yer alıyor. Yatırım değeri 1.5 milyar lira olan Business İstanbul SVR Grup tarafından hayata geçiriliyor. Projeye ulusal ve uluslararası firmaların yanı sıra Körfez ülkeleri ve yabancı yatırımcılar da ilgi gösteriyor. Altı blok halinde inşa edilen Business İstanbul ofis projesi, Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi olma özelliği taşıyor. Proje 250 bin metrekare inşaat alanında, 136 bin metrekare satılabilir alana sahip.

Merkezi lokasyon
çalışanlar için oldukça ideal bir lokasyonda bulunan proje metro, metrobüs ve marmaray bağlantısına yakınlığının yanı sıra, 2016’nın sonunda hizmete girecek Avrasya Tüneli’nin de çıkış noktasında bulunuyor. Business İstanbul'dan TEM'e ulaşım beş dakikadan az sürüyor. Feribot ve sahil yolu da beş dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul'un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Svr Group
Proje Bilgisi: Business Istanbul