Büyükyalı İstanbul’da örnek daireler hazır

Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat’ın, Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlıçeşme Sahil Yolu’nda hayata geçirdiği Büyükyalı İstanbul’un, tasarım odaklı ve verimli örnek daireleri ziyarete açıldı.

Kazlıçeşme Sahil Yolu’nda bir deniz semti olarak hayata geçen Büyükyalı İstanbul projesinin örnek daireleri ziyarete açıldı. Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat’ın, Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Büyükyalı İstanbul örnek daireleri projenin daha iyi anlaşılacağı, gayrimenkul kavramının nasıl değiştiğinin göstergesi olacak. Projenin denizle olan entegrasyonunu da çok iyi anlatan örnek dairelerin açılış toplantısında Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, “Bizim kalite anlayışımız örnek dairelerimizde görülüyor. Biz yaptığımız projelere ruh katıyoruz. Yaptığımız tasarımlar zamansız ve mekansız olarak tasarlanıyor” diye konuştu.  Büyükyalı örnek daireleri, farklı yaşam biçimlerine cevap verecek şekilde tasarlanan 4 konseptten oluşuyor. Denizkapı etabındaki Golden Quartz klasik, Platinium Quartz modern tarzı yansıtırken. Bahçekapı etabındaki klasik tarz, White Opaline’da, modern tarz ise Clear Crystal’da sunuluyor.  Lüks konut ve otel tecrübesine sahip Metex ve Arketipo ile birlikte Özak GYO tarafından tasarlanan örnek dairelerde, kişiye özel, butik tasarım hissi uyandıran özgün detaylar dikkat çekiyor.

Lüksün tanımı yeniden yapılıyor
Büyükyalı sakinlerinin beklenti ve yaşam tarzlarına göre inşa edilen projede lüks tanımı yeniden yapılıyor. Lüksü ancak yaşama anlam katıyorsa, insanları mutlu ediyorsa, hayatı kolaylaştırıyorsa ve konfor alanlarını genişletiyorsa lüks diye tanımlayabileceğimizi söyleyen Akbalık,  “Trafikte kaybedilmeyen zaman, yürüyerek ulaşılabilen sosyalleşme olanakları, kültür ve sanat aktivitelerine yakınlık, bunların hepsi Büyükyalı’da yer alan, hayata doğrudan etki eden kavramlar. İşte örnek dairelerimiz de tam olarak bu felsefeyle hazırlandı” dedi. Dört farklı tipte hazırlanan örnek daireler, satın alınacak dairelerin nasıl olacağını anlatıyor. Buradan anlaşılıyor ki evi alanlar hiçbir masraf yapmadan, eşyalarını alıp oturabilecekler. Büyükyalı İstanbul örnek dairelerinin en önemli özelliği ise doğal mermer ve ahşap malzemelerin evlerdeki detaylarda bolca kullanılması. Bu malzemelerin kullanılması evlerde hem şıklık hem de kişiye özel olma hissi yaratıyor. Ayrıca evlerde bulunana akıllı ev otomasyon sistemleri sayesinde perdeler, ısıtma ve soğutma, elektrik alt yapısı ve fırın tablet ve telefonlardan kontrol edilebiliyor. 

Firma Bilgisi: özak gyo-ziylan gayrimenkul-yenigün inşaat
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul