Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin sektörü değerlendirdi

Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, 14. Gayrimenkul Zirvesi'ne katılanlar arasında yerini alırken, sektör ile ilgili değerlendirmeleri Emlakwebtv.com ekibine özel olarak yaptı

14. Gayrimenkul Zirvesi 3 Kasım Çarşamba günü düzenlendi. Açılış konuşmasını GYODER Başkanı Aziz Torun ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllece yaptı. 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde sektörün önde gelen isimleri katılımcı olarak yerlerini aldı.

4. Gayrimenkul Zirvesi bu yıl, '1/100.000'den 1/1000'e Gayrimenkul Sektörü' temasıyla gerçekleştirilecek olup, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör temsilcileri, kamu yetkilileri ve uzmanlar bir araya geldi. Bu kişiler arasında Tarlabaşı 360 projesi hayata geçiren Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin de yer aldı.

Feyzullah Yetgin Emlakwebtv.com ekibine "2014 gayrimenkul sektörü" ile beraber "2015 gayrimenkul sektörü" hakkında düşüncelerini anlattı. Yetgin "2014 yılında biraz talebe baktığımızda durgun geçeceği beklentileri vardı ama Ekim ayı sonucuna baktığımızda, geçen yılın rakamlarını yakaladığı görülüyor. Emlak balonu iddialarının da gerçek dışı olduğu ortaya çıkıyor. Çalık Gayrimenkul olarak da satışlarımız devam ediyor. Bu deneyimle 2015 yılında yeni projelere bakıyor olacağız. Satışları belli bir gelişme sürecini tamamlayarak önümüzdeki yılda yeni işlere bakmak olacak" dedi.