Çeşme seni çağırıyor!

Folkart Yapı’nın Çeşme’de hayata geçirdiği 2 yeni projesi için çekilmiş reklam filmi yayınlandı. Filmde İstanbul – Çeşme arasının 3,5 saat olmasına da değiniliyor.

Folkart Yapı İzmir’de hayata geçirdiği projeler sayesinde Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olmayı hedefliyor. Çeşme’de iki yeni projesini satışa çıkaran Folkart Yapı, bu iki proje için toplamda 250 milyon lira harcıyor. ‘Denize açılan kapı’ sloganıyla hayata geçen projelerden biri Folkart Hills adını alırken, diğeri ise Folkart Blu adını alıyor. Projelerin her ikisi de denize sıfır konumda, Fenerburnu ve Paşalimanı’nda inşa ediliyor. Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Çeşme’yi, “Güzellikleriyle zamana meydan okuyan, dünyayı etkileyecek bir yeryüzü cenneti üzerindeyiz. Çeşme’nin değerini İzmir ile birlikte yüceltmek istiyoruz” dedi. Folkart çeşme reklam filminde de vurgusu yapılan, İstanbul – Çeşme arasındaki mesafenin 3,5 saate düşmesiyle ilgili konuşan Sancak,  “İstanbul Çeşme arası 3.5 saate inecek. İstanbul, Bursa, Balıkesir gibi otoban hattı şehirlerin tatil bölgesi Çeşme olacak. Turizm bölgede 12 aya yayılacak. Türk insanı, görmeden dokunmadan inanmıyor. Arabasına binecek, 3.5 saatte İstanbul’dan İzmir’e ulaşacak o zaman inanacak. Ancak o zamanda treni kaçıracak. 3 yıl sonra, fiyatlar en az 3 katına çıkacak” dedi.

330 bin Euro’dan başlayan fiyatlar
Folkart Hills ve Folkart Blu projeleri denize sıfır ve doğaya uyumlu üretiliyor. Folkart Blu 130 milyon lira, Folkart Hills 120 milyon lira olmak üzere, projelerde toplam 250 milyon liralık yatırım değeri bulunuyor. Folkart Çeşme fiyatları 330 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Projelerin özellikleri
Folkart Hills, toplam 70 daireye sahip ve daire tipleri  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişiklik gösteriyor. Fenerburnu’nda inşa edilen projede kendisine ait havuzlar ve iskele yer alıyor. Folkart Blu ise Paşalimanı Koyu arkasında kalan Büyük Liman Koyu’nda inşa ediliyor. 83 daireden oluşan Folkart Blu’da 1+1, 2+1, 3+1 suit dairelerin yanısıra 4+1 dubleks daireler de bulunuyor. Projenin toplam inşaat alanı 24 bin 293 metrekare büyüklüğe sahipken, proje alanı 6 bin 787 metrekare alana sahip. Folkart Blu’nun 4 bin 124 metrekaresi tamamen yeşil alana ayrılıyor.

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: folkart blu