Çilek'ten iki yeni tasarım daha

Çilek, “Kara Korsan” ve “Speedy” koleksiyonlarıyla 2012’ye iddialı girdi. Çilek her ay koleksiyonuna yeni ürünler ekliyor

19 Mart 2012

Çilek, “Kara Korsan” ve “Speedy”  adlı koleksiyonlarıyla  2012’ye damgasını vuruyor. Çilek’in Genel Müdürü Muzaffer Çilek,  Karayip rüzgarlarını çocukların odasına taşıyacak olan “Kara Korsan” serisi; her zaman Çilek’e rehber olan çocukların istekleri üzerine, onların hayallerini gerçekleştirmek için tasarlandığını vurguluyor.
Seride yer alan: korsan, gemi, kılıç ve harita gibi figürler kullanılıyor. Ayrıca “Kara Korsan” konsepti ile tasarlanan yatak örtüsü, perde, halı, ve aydınlatma ürünlerinden oluşan aksesuarlar ile de seri tamamlanıyor. “Kara Korsan”nın yanı sıra “ Speedy “ araba koseptini ouşturan Çilek, “Araba Ranza” modeliyle de bir ilke imza atıyor. İki katlı araba modelini sektöründe ilk defa uygulayan Çilek, kardeş odaları için çözümler üretiyor. Arabalara sadece erkeklerin değil, kız çocuklarının da ilgi gösterdiğini vurgulayan Muzaffer Çilek, pembe renklerin ağırlıkta olduğu araba modelleri ürettiklerini söyledi.