DAP Yapı Adam Kule’yi tanıttı

Mimari tasarımlarıyla eşsiz projeler üreten DAP Yapı, insan siluetinin hakim olduğu mimarisiyle Dragos’ta yükselen Adam Kule’yi tanıttı.

Burgu, Tango, Vazo ve Yelken gibi mimari standartları zorlayan projeleriyle adından söz ettiren DAP Yapı, insanı andıran bir mimariye sahip olan Adam Kule projesini tanıttı. Proje Katal Dragos’ta, rezidans ve home – ofis konseptinde yükseliyor. Sahil kısmında bulunan 1 milyon 200 bin metrekarelik aktivite alanına olan yakınlığıyla da değer kazanan Adam Kule, prestij de kazanıyor. Yüzde 1 kdv avantajının da olduğu projenin lansmana özel başlangıç fiyatı 239 bin lira. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz projeyle ilgili, “Adam Kule uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık ve projenin yüzde 47’sini sattık” diye konuştu.

Adam Kule’nin metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlıyor
Adam Kule mimarisinin yanı sıra sunduğu hizmetlerle de cazip hale geliyor. Açık yüzme havuzu, Spa ve fitness merkezi, kafe, yürüyüş parkuru, özgün peyzaj alanı, restoran, resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi hizmetleri veriliyor. Tüm bu ayrıcalıklara ise metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşmak mümkün.  Adam Kule projesi Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunuyor. TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule