Demir İnşaat Demir Country projesini Sevgililer Günü’ne özel videosu ile tanıttı

Gayrimenkul sektöründeki 34 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği projelerle farklılık yaratan Demir İnşaat, Demir Country projesini 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı video ile tanıttı


Gayrimenkul sektöründeki 34 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği projelerle farklılık yaratan Demir İnşaat, Demir Country projesini 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı video ile tanıttı

Yüzde 14 indirim fırsatı

Demir İnşaat, Beylikdüzü Yakuplu’da yükselen Demir Country projesinden konut almak isteyenlere yüzde 14 indirim fırsatı sunuyor. Beylikdüzü’nün ilk yaşam ve alışveriş konseptli projesi olan Demir Country, açık AVM’si, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade, Galata ve Pera konseptli sokakla ile benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

9 blok,  1160 daire

44 bin metrekare alan üzerinde kurulan Demir Country projesi 9 blok, 1160 daire ve 113 adet ticari birimden meydana geliyor.  Demir Country projesinde 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimariye sahip. Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3,5+1 tipinde konutların büyüklükleri 57 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.  

Benzersiz bir peyzaj alanı

Projede sıra dışı peyzaj alanları, 2 adet büyük 2 adet çocuk yüzme havuzu ve dinlenme alanları bulunuyor. Peyzaj alanlarındaki yürüme ve bisiklet yolları, görsel havuzların üzerinde yer alan bungolawları ile Country Meydan’da sakinlerine bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Lokasyonu ile öne çıkan proje

Beylikdüzü Yakuplu’da yer alan Demir Country projesi lokasyonu ile de öne çıkıyor. E-5, E-6 ve Metrobüs’e 5 dakika, marinaya 1 dakika, 2. Ve 3. Havalimanları’na 20 dakika mesafede yer alan proje Demir Country Yaşam Vadisi’ne ise sadece 1 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Nevizade, Galata ve Pera konseptli sokaklar

Farklı konseptli sokakları ile kendinizi Galata’da, Nevizade’de ya da Pera’da hissedebileceğiniz Demir Country projesinde Nevizade Caddesi manzarasına sahip evinizin balkonunda dostlarınızla birlikte çayınızı yudumlayabilirsiniz.

 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Country