Deniz Bank'tan kentsel dönüşüme tam destek

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde verilecek Kentsel Dönüşüm Danışmanı Eğitim Programı'na Deniz Bank büyük katkıda bulunuyor.

İstanbul Ticaret Üniveristesi, Deniz Bank ile birlikte kentsel dönüşüm danışmanı yetiştirecek. Toplam 30 saatte verilecek derslerde Kentsel Dönüşüm Danışmanı Sertifikası da verilecek. Dileyen herkes bu eğitim programına katılabilecek, bu alanda istihdam edilecek. Deniz Bank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark: “Türkiye’nin dört bir yanında başarıyla hayata geçirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerinde sahip olduğumuz bilgi birikimini, ülkemizin saygın üniversitelerinden İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliğinde eğitim programına taşıyoruz. Kentsel Dönüşüm uygulamalarında fark yaratacak, bu alanda uzmanlaşma fırsatı sağlayacak özel bir eğitim modelini hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz"dedi. 
Deniz Bank'ın şimdiye kadar Cizre'den Edirne'ye kadar yapmış olduğu kentsel dönüşüm hizmetlerinde ekip arkadaşlarının edindiği tüm tecrübe burada eğitim programına aktarılcak. Deniz Bank bir finans kurumu olarak sadece finansal destek değil, bilgi birikimi ve tecrübelerini eğitim alanlarla paylaşacak. 

Firma Bilgisi: Deniz Bank