Dky İnşaat 3 projesiyle Cityscape Turkey’de

Dky İnşaat ilk kez gerçekleşen Cityscape Turkey fuarında yabancı ve yerli yatırımcılara Dky Kartal, Dky On ve Dky Sahil projelerini tanıttı.

Üç projesini hem yerli hem de yabancı müşterilere Citysape Turkey fuarında tanıtan Dky İnşaat, Dky On, Dky Kartal ve Dky Sahil projelerini ziyaretçilere sundu. Dky İnşaat, fuar boyunca gerçekleşecek satışlarda yüzde 5 indirim uyguluyor. Projeleri tanıtan Dky İnşaat Satış Müdürü Ali Gülşen fuarda yer alan projeleri anlattı. “Dky On 205 konut ve ticari ünitelerden oluşan bir proje. Bundan yaklaşık 3-4 ay önce satışa çıktı. Daha çok yatırımcılara yönelik olan karma bir proje. 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. İçinde çok farklı şekillerde kullanılan sosyal alanların bulunduğu Club On adını verdiğimiz bir kulübün bulunduğu proje. Çok farklı bir konsept yaratıldı. Mart 2018 de teslim edilecek.”

Dky Sahil’in yüzde 60’ı satıldı
Yeni satışa çıkacak olan Dky Sahil, ilk kez Cityscape Turkey fuarında lanse edildi. Yaklaşık 130 konuttan oluşan bir çalışma. 3+1 ve 4+1 konutlardan meydana gelen proje Kartal sahil hattında denizin hemen yanında yer alıyor. Önü tamamen açık olan ve 2. Kattan itibaren deniz gören Dky Sahil projesi, daha çok oturumcular tarafından tercih ediliyor. Dky Sahil daha ön lansman döneminde olmasına rağmen rağmen yüzde 60’lık kısmı satıldı. Yüzme havuzu ve kafenin olduğu 6 dönümlük küçük bir alana kuruluyor.  Dky Kartal projesinin ise yaklaşık 1 yıldır satışta. 336 konuttan oluşan projenin yanında ise Dky Kartal Business adını verilen ticari bloktan bulunuyor. 2+1 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşan Dky Kartal’da ilk defa uygulanan buçuk konseptli daireler yer alıyor.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat