Dumankaya Galatasaray'a sponsor oldu

Dumankaya İnşaat ile Galatasaray arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Sözleşme kapsamında Dumankaya İnşaat Galatasaray'a 30 milyon TL bütçe ayıracak.

Geçtiğimiz yıl süper markalar arasında yer alan Dumankaya İnşaat, Türkiye'nin tek dört yıldızlı takımı Galatasaray'ın forma sponsoru oldu. Bundan böyle sarı kırmızılı takım oyuncuları sponsorluk gereği 3 yıl süreyle Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarına Dumankaya logolu formalarla çıkacaklar. Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek katıldı. Özbek sponsorluk anlaşması için teşekkürlerini sunarak şunları söyledi; " Başarı Galatasaray'ın olmazsa olmazıdır. Kulübümüz ilklerin ve enlerin takımıdır. Biz bu sponsorluk anlaşmasını yaparken kulübümüzün marka değeriyle en çok örtüşen ve en çok faydayı sağlayacak firmayı seçtik. Futbol gibi büyük ekonomiye sahip bir alanda sponsor olmak önemli bir şeydir. Galatasaray sponsoru Dumankaya İnşaat'a bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum." 

Uğur Dumankaya da fanatik Galatasaraylı  
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya fanatik bir Galasaray taraftarı olduğunu belirterek bugünün kendisi için duygusal bir anlamı olduğunu söyledi. Galatasaray'a 3 yıl için 30 milyon TL'lik bütçe ile sponsor olmanın kendisi için gurur verdiğini ifade eden Dumankaya, "Ben hayatımı Galatasaray'a göre programlayan biriyim. Maçlarında kale arkasında yerimi alırım. Bugün benim için çok duygusal bir gün. Türkiye'nin en büyük markasıyla birlikte olmak ve Galatasaray formalarında adımızın olması bize nasip olduğu için çok mutluyuz" diye konuştu. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Galatasaray