Emaar Türkiye Perakende Günleri'nde yerini aldı

Türkiye'de hızla gelişen perakende sektörünün devleri Perakende Günleri'nde buluştu. Alışveriş Merkezi yatırımı olan inşaat şirketleri de Perakende Günleri'nde boy gösterdi.

2001 yılından bu yana düzenlenen perakende günleri Türkiye’nin en büyük firmalarını çatısı altında topluyor. Ayrıca Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve perakende sektörünün en güncel modellerini geniş bir yelpazede tartışıyor. Bilgi paylaşımlarının olduğu, farklı görüşlerin buluştuğu, işbirliği olanaklarının sağlandığı en büyük platform olan Perakende Günleri her yıl binlerce üst düzey yöneticiyi ağırlıyor. Perakende Günleri’nde yabancı yatırımcılar, perakendeye hizmet veren kuruluşlar uzun dönemli iş ilişkilerinin temellerini atıyor. Son yıllarda perakende sektörünün bel kemiği haline dönüşen alışveriş merkezleri yatırımları da, Perakende Günleri’nde gayrimenkul geliştirme şirketlerinin de yerini almasını sağlıyor.

Emaar Türkiye Perakende Günleri’ndeydi
Türkiye’de ve dünyada ürettiği sembol projelerle şehirlerin çehresini değiştiren Emaar, Perakende Günleri’nde yerini aldı. Emaar Türkiye Perakende Günleri'ndeki standında mikrofonumuza konuşan,  Emaar Türkiye’den Sorumlu Bölge Müdürü Ozan Balaban “Perakende Günleri Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri. Biz gelir hedefleyen; perakende, otel, alışveriş merkezi ve ofis yatırımları yapan bir firma olarak hem perakendecilerimizle birlikte olup, bu sektörde olanlardan haberdar olalım hem de müşterilerimize bu konuda bilgi verebilelim diye burada stand açtık. Türkiye’de yapılan Alışveriş merkezleri dünya çapında ödüller alıyor. Perakendecilerimiz yurtdışında bütün büyük alışveriş merkezlerine şube açıyorlar. Perakende sektörü inanılmaz derecede gelişti. Bunun gelişmesinde de Soysal’ın yaptığı bu Perakende Günleri’nin ciddi bir katkısı var” dedi

Firma Bilgisi: Emaar Türkiye
Proje Bilgisi: perakende günleri