Emay İnşaat Kent Plus Yalova ile Dubai’de

Emay İnşaat’ın hayata geçirdiği Kent Plus Ataköy, Toki’nin öncülüğünü yaptığı yatay mimari konseptinde hayata geçecek. Proje Dubai Cityscape’de de yabancı yatırımcının büyük ilgisini çekti.

İstanbul Anadolu Yakası’nda, KentPlus projeleriyle Atasehir, Kadıköy, Kartal bölgelerindeki önemli gayrimenkul yatırımlarında, yatırımcılarına büyük kazançlar sağlayan Emay İnşaat, Osmangazi Köprüsü’nün açılışı sonrası Yalova’da bir projeye imza atıyor. Toki’nin öncülüğünü yaptığı yatay mimari yapılanmaların bir örneği olan Kent Plus Yalova projesi 400 milyon dolar yatırımla hayata geçiyor.  Emay İnşaat, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgi odağı olan ve Osmangazi Köprüsü’nün açılışıyla değerini katlayacak Yalova’da, Toki iştiraki EPP( Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.) güvencesi ve desteğiyle’’KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’’ projesini hayata geçiriyor.

163 Blok, 1001 Daire, 60 Farklı Konut Tipi
Dubai Cityscape Fuarı’na kurduğu stantla projenin alanının büyüklüğünü gösteren Emay İnşaat Kent Plus Yalova projesi yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Doğal su kaynaklarıyla çevrili bu yaşam alanında, 163 blokta toplam 1001 daire konumlanacak. Dairelerin, 1+1, 2+1, 3+1, 5+1 olarak planlandığı projede evler, geniş teras bahçelerine sahip, deniz ve doğa manzaralı olmak üzere 60 farklı tipten oluşacak. Projede yer alan 1001 konut, devremülk ya da konut seçenekleriyle sunulacak. Projede; 4 ve 5 yıldızlı, 500 yatak kapasiteli, üç farklı temadaki KentPlus Yalova Wellness SPA Resort termal otelleri de yer alacak. Oteller misafirlerine, konferans salonları, balo salonları, SPA& Fitness ve restoranlarıyla dünya standartlarında hizmet verecek. KentPlus Yalova Wellness SPA Resort, ulaşım kolaylığı noktasında lokasyon avantajıyla da öne çıkıyor. İstanbul’dan karayolu ile 130 km., deniz yolu ile 1 saatmesafede bulunan bu eşsiz yaşam alanı, Bursa’ya ise karayolu ile 75 km. mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Emay Inşaat
Proje Bilgisi: kent plus yalova