ERA Gayrimenkul Türkiye, İzmir’de 3 ayrı etkinlik yapacak

ERA Gayrimenkul Türkiye, franchise seminerlerine İzmir’de devam ediyor. 14 Temmuz’da 3 ayrı etkinlikle İzmirli girişimcilerle buluşacak ERA Gayrimenkul yaz partisiyle keyifli dakikalar da yaşatacak.

ERA Gayrimenkul Türkiye, iş adamı Can Ekşioğlu tarafından Haziran 2012’de faaliyetlerine başladı. ERA Gayrimenkul’ün hedefileri arasında, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını arttırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye taşımak bulunuyor.  ERA Gayrimenkul Türkiye, franchising sistemi ve verdiği hizmetler ile sektörde eksikliği olan profesyonel eğitimli gayrimenkul danışmanı yetişmesini sağlayarak, sektöre yeni istihdam ve işgücü temin ediyor. Bu kapsamda soluğu İzmir’de alacak olan ERA Gayrimenkul Türkiye, 14 Temmuz Perşembe günü 3 ayrı etkinlik düzenliyor.  Düzenlenen bu etkinliklerde eğitim, seminer ve konferansın yanı sıra eğlenceye de yer verilerek yaz partisi de yapılacak. Etkinlikler, ERA Gayrimenkul üyelerine yönelik düzenlenecek Com_ERA Ticari Gayrimenkul Eğitimi ile başlayacak. Aynı gün Hilton Otel’de saat 19.00- 21.00 arasında gerçekleşecek ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise semineri ile girişimci adaylarına Gayrimenkul Franchise semineri verilecek. Eğitim ve seminerlerin ardından TEAM ERA yaz partisiyle Ege Bölgesi Broker ve Danışmanları keyifli dakikalar yaşayacak.

Kurumsallaşmanın faydaları anlatılacak
ERA Gayrimenkul Türkiye tarafından düzenlenecek İzmir etkinliklerinde gayrimenkul sektörü ve ERA Gayrimenkul franchise sistemi ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra özellikle gayrimenkul danışmanlığında kurumsallaşmanın önemi ve kazançları masaya yatırılacak. Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün avantajlarının anlatılacağı organizasyonda girişimci adayları neden sektöre yatırım yapmaları gerektiğini dinleyecekler. Başarılı olmanın en önemli ve temel kuralının eğitim olduğu bilinciyle hareket eden ERA Gayrimenkul Türkiye, eğitimlerine 19 Temmuz’dan itibaren İstanbul’da devam edecek.

Firma Bilgisi: Era Türkiye