Erguvan İnşaat soruyor: "Burada ne olsun?"

Erguvan İnşaat Kurtköy'de yeni başlayacağı proje için kullanıcılara, buradaneolsun.com sitesi üzerinden projenin özelliklerini soruyor.

Yaşayacağınız projenin mimarisine, adına, sosyal tesislerinin neler olacağına, geniş ve ferah daireleri mi yoksa residence tipi daireleri mi olacağına karar vermek istemez misiniz? Erguvan İnşaat sektörde bir ilki başlattı. Tüm kullanıcılarına ve projeden daire sahibi olmak isteyenlere buradaneolsun.com sitesinden sorular soruyor. Sorular arasında projenin adı, mimarisi, daire tipleri ve sosyal tesis seçenekleri bulunuyor. Önümüzdeki yıl bahar aylarında başlanacak projenin nasıl olacağına buradaneolsun.com üzerinden uygulanan anket sonuçlarına göre karar veriliyor. Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Emre Maraşlı "Çıkan sonuçlar bizi de çok şaşırttı. Mesela proje ismi konusunda biz üç şık verdik ve bir de kullanıcıların yazması için boş bir şık bıraktık, boş şıkka yazılanlar çok güzel isimler. Onlardan bir tanesinin olacağı şimdiden belli gibi. Ayrıca sosyal tesisler konusunda da çok büyük yanılgılarımız varmış, site sakinleri hamamı ve saunayı seviyor sanıyorduk. Anket sonuçlarında en az işaretlenen hamam ve sauna oldu. Projede hamam ve sauna olmayacağı şimdiden belli" diye konuştu.

Yeni proje Kurtköy'ün en iyi lokasyonunda
Kurtköy'ü bilenler bilirler, Ankara Caddesi bölgenin ana ve en işlek caddesidir.Ulaşımı en kolay noktasınıdr. İşte proje de Ankara Caddesi üzerinde Teknopark'ın hemen yanındaki 18 bin metrekarelik arsada yükselecek. Kullanıcıların fikir ve görüşlerinden beslenen proje Aydos Ormanı'na da çok yakın. Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı Kurtköy için "Anadolu Yakası'nın Göktürk'ü" benzetmesi yapıyor ve Kurtköy'ü çok düzenli ve yaşanır bulduğunu söylüyor. Yeni yapılacak projenin maliyet hesaplarının devam ettiğini söyleyen Maraşlı, "Net metrekareler üzerinden üzerinden konuşursak 45 metrekarelik bir 1+1 için 300 bin liradan, 75-80 metrekarelik bir 2+1 için 450 bin liradan bahsedebiliriz. Fakat lansman öncesi bir indirim ve kampanya yapacağız" diye konuştu.

 

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat
Proje Bilgisi: Buradaneolsun.com