Evalpark İstanbul 230 bin liradan satışa çıktı

Esenkent’te konumlanan Evalpark projesi, Eval İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Lansman toplantısıyla birlikte satışa çıkan projede fiyatlar 230 bin liradan başlıyor.

Avrupa yakasında geliştirdiği butik projelerle beğeni toplayan Eval İnşaat, Esenkent’te Evalpark İstanbul adıyla yeni bir projeye imza atıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Esenyurt’ta hayata geçen proje, Bahçeşehir’e paralel bir aksta bulunuyor. Evalpark İstanbul projesi, 3. havalimanı, 3. köprü ve yapılması planlanan Kanal İstanbul projelerine yakın konumda yer alıyor. 43 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Evalpark Esenyurt’un en iddialı ve yatırımcısına en çok kazandıracak proje olarak nitelendiriliyor.

217 milyon liralık yatırım bedeli
Toplam 6 bloktan oluşan projede 4 adet konut bloğu ve 2 adet rezidans bloğu yer alıyor. Projenin en önemli özelliklerinden biri olarak gösterilen, rezidans ve konutların ayrı yönetilmesi farklı yaşam tarzlarına hitap edildiğini gösteriyor. Toplamda 217 milyon liralık yatırım bedeliyle hayata geçirilen Evalpark fiyatları lansmana özel olarak 230 bin liradan başlıyor. Projede bin 100 daire ve 30 ticari ünite bulunuyor. Projenin bir diğer özelliği ise  sosyal donatılara çok geniş bir alan ayrılması. 23 bin metrekarelik sosyal donatı ve peyzaj alanı bulunuyor. Sosyal donatı alanları da yine rezidans blokları ve konut bloklarında olmak üzere ayrı ayrı düzenlendi. Rezidansların 24 ayda, konutların ise 36 ayda teslim edilmesi planlanan projede, yaşam başladığında toplam 4 bin kişinin yaşaması hedefleniyor. Yüzde 30 peşinat karşılığında 36 ay ve 48 ay vade imkanı sunuluyor.

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Evalpark İstanbul