Evdeki Fırsat 1 yaşında

Kurulduğu günden bu yana 750 müşterisini ev sahibi yapan Evdeki Fırsat 1. yaşını kutluyor.

Türkiye'nin konut uzmanı EYG'nin girişimleriyle hayata geçen Evdekifırsat.com 1 yılda yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Bugün 1. yaşını kutlayan Evdeki Fırsat İstanbul’un her yerinden en büyük ve en prestijli markalı konutları müşterileriyle buluşturuyor. Üstelik bu evler değerine değer katan bölgelerden özenle seçilip, en cazip ödeme koşullarıyla sunuluyor. Evdeki Fırsat aracılığıyla hiç peşinat ödemeden hemen evinizi teslim alıyorsunuz ve ister yaşamaya başlıyorsunuz ister kiraya veriyorsunuz. Evdeki Fırsat’ın konut edindirme finansman modeli nasıl işliyor? Bu sorunun cevabını Kentsel Hizmetler Genel Müdürü Cüneyd Dişkaya şöyle veriyor: “Evdeki Fırsat için konutun kapalı çarşısı diyebiliriz. Tüm İstanbuıl’dan en prestijli projelerden ve değer artışı yaşayacak bölgelerden konutları seçiyor ve müşterimizle buluşturuyoruz. Konutları bitmiş projelerden seçtiğimiz için hemen tapularını teslim ediyoruz. Hem de peşinat almadan.”
Diyelim ki 240 bin TL’lik  1+1 ev almak istiyorsunuz. Evdeki Fırsat’ın portföyünde bulunan dairelerden istediğiniz fiyat ve standarttaki konutu alıyorsunuz. Konutun bedelinin yarısını yıllık vade farksız 20 bin TL taksitlerle ödüyorsunuz. Diğer yarısını da 1200 – 1300 TL olarak kira öder gibi ödüyorsunuz. Hiç peşinat ödemediğiniz bu evin tapusunu da hemen teslim alıyorsunuz. Dilerseniz evinizi kiraya vererek taksitlerin kendi kendini ödemesini de sağlayabilirsiniz. Sadece yıllık 20’şer bin TL’lik taksitleri ödeyebilin yeter.
Gün geldi de ödemelerinizde zorlandınız ve işin içinden çıkamıyorsunuz, o zaman ne olacak? Bu modelin en güzel yanlarından biri tüm bedelini ödemediğiniz ama tapusu sizde olan evinizi satabiliyor olmanız. Bu sırada aradan bir yıl geçmişse evin yaptığı primden faydalanabilirsiniz. Yani en kötü senaryoda bile kayıp değil kazanç elde ediyorsunuz.
Avrupa yakasında Bahçeşehir'den, Anadolu yakasında Kartal'a kadar farklı bir çok markalı projedeki 2.000 üzerindeki konut ve ofisin satışını gerçekleştiren Evdekifırsat.com'da da peşinat olmadan hemen teslim, hemen tapu yoğun ilgi görüyor. Hızla büyüyen gayrimenkul portföyündeki projeler sırasıyla Bahçeşehir  Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Spradon Evler, Bahçeşehir Kuleler, Halkalı Divan Residence, Kayabaşı Evvel İstanbul, Yenibosna İstwest, Kağıthane Dap Vadisi, Maslak Mashattan, TEM Vitrin, Sultanbeyli İdilia ve Kartal Mai Residence.  Portföyde hemen teslim, toprkatn yatırım ve şehrin merkezinde ofis seçenekleri ile birçok seçenek sunan Evdekifırsat.com konut projelerindeki kiracılı evlerin satışında yatırımcıların ilgisini çekiyor. Projelerin lokasyonları ile de hemen oturum talebinde olan müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Evdekifisat.com bugün 9 ayrı lokasyondaki satış ofisi sayısını yakın bir zamanda İstanbul içinde 20 satış ofisine çıkarmayı planlıyor
  

 

Firma Bilgisi: Eyg Grup
Proje Bilgisi: Evdeki Fırsat