EYG, konutun Kapalıçarşı’sında 1500 daire satacak

Birçok markalı konut projesinin bir arada olduğu Evdekifirsat.com avantajlı fiyatlarla konut satışına başladı. Konutun Kapalıçarşı’sını kurduklarını belirten EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, hedeflerinin site üzerinden yılda 1500 konut satmak olduğunu söyledi

Haber: Elif Akın 
Bitmiş ev satışına uzmanlık getiren yeni iş modeliyle dikkatleri çeken EYG Grubu, şimdi de internet sitesi üzerinden konut satışına başlıyor. Uygun fiyata, markalı projelerden konut sahibi olmak isteyenlere Evdekifirsat.com sitesinin yardımcı olacağını söyleyen EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, tüketicilerin satış ofisine gelmeden daireyle ilgili her türlü bilgiyi sanal ortamdan edinebileceğini belirtiyor.

Ev almak isteyenlere mevcut gayrimenkulleriyle takas yapma fırsatının da sunulduğu sitede müşteriler beğendikleri eve teklif de verebiliyor.

Yıllık 1000 ila 1500 daire satılabilecek bir mecra oluşturmaya çalıştıklarını belirten Ömer Faruk Çelik, site üzerinden şimdilik İstanbul Maslak, Bahçeşehir ve Halkalı’da yer alan toplam 7 projeden tüketicilerin ev alabileceklerini söylüyor.