Filli Boya geleceğin renk ve trendlerini 37.Yapı Fuarı’na taşıdı

Filli Boya standında Filli Boya Krumsal İletişim Müdürü Selda Uzun ile fuarı ve geleceğin renk trendlerini konuştuk

10 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Filli Boya, 06-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece’de gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı’nda boya ve ısı yalıtım sektörünün geleceğine ışık tuttu.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 37. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul yer alacak olan Filli Boya, kendi iş alanında önemli gelişmeleri ve ürünleri ziyaretçileriyle paylaştı, yenilikçi ve öncü çalışmalarını tanıttı. Filli Boya standında Filli Boya Krumsal İletişim Müdürü Selda Uzun ile fuarı ve geleceğin renklerini konuştuk.
Filli Boya fuarda; tasarımcı-trendsetter Ümit Ünal ve tasarımcı-art direktör Derin Sarıyer ile birlikte hayata geçirdiği, renk konusunda boya ve inşaat sektöründeki öncü rolünü vurgulayan “Coloration / 2015-2016 Renk Eğilimleri” projesini de tanıttı.
Tasarımcı - trendsetter kimliğiyle tanınan Ümit Ünal ve tasarımcı – art direktör Derin Sarıyer’i bu projede buluşturan Filli Boya, fuarda “Coloration 2015-2016 Renk Eğilimleri” ile tasarım, trend, sanat ve boyayı bir araya getirecek. Ayrıca Coloration projesi kapsamında Derin Sarıyer tarafından hazırlanan sanatsal ve mimari enstalasyon çalışması fuarda sergilendi.

Firma Bilgisi: Filli Boya