Folkart Çeşme projelerinde fiyatlar 330 bin Euro’dan başlıyor

Folkart Yapı’nın Çeşme’de hayata geçirdiği 2 yeni proje 330 bin Euro’dan satışa çıktı.

İzmir’de hayata geçirdiği projelerle beğeni toplayan Folkart Yapı, inşaat sektöründe en iyiler arasında girme yolunda hızla ilerliyor. Çeşme’de iki yeni proje daha hayata geçiren Folkart Yapı, projelerine Folkart Hills ve Folkart Blu adını verdi. ‘Denize açılan kapı’ sloganıyla hayata geçirilen projelerin her ikisi de denize sıfır konumda inşa ediliyor. Projeler Çeşme Fenerburnu ve Paşalimanı’nda inşa ediliyor. Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Çeşme’yi, “Güzellikleriyle zamana meydan okuyan, dünyayı etkileyecek bir yeryüzü cenneti üzerindeyiz. Çeşme’nin değerini İzmir ile birlikte yüceltmek istiyoruz” sözleriyle ifade etti. Folkart Blu fiyatları 330 bin Euro’dan başlarken, Folkart Hills fiyatları da aynı aralıkta bulunuyor.

250 milyon lira yatırım değeri
Folkart Blu ve Folkart Hills projeleri çevre dostu teknolojilerle donatılarak, doğaya uyumlu bir şekilde inşa ediliyor. Projeler; Folkart Blu’da 130 milyon lira, Folkart Hills’de 120 milyon lira olmak üzere, toplam 250 milyon lira yatırım bedeline sahip. Toplamda 70 daireye sahip olan Folkart Hills’de daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Fenerburnu’nda hayata geçen projede iskele ve havuzlar da yer alıyor.
Paşalimanı Koyu arkasında kalan Büyük Liman Koyu’nda inşa edilen Folkart Blu ise 83 daire bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 suit dairelerin yanı sıra 4+1 dubleks daireler de bulunuyor.  Projenin toplam inşaat alanı 24 bin 293 metrekare büyüklüğe sahipken, proje alanı 6 bin 787 metrekare alana sahip. Folkart Blu’nun 4 bin 124 metrekaresi tamamen yeşil alana ayrılıyor.

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: folkart blu