Gate of Anatolia tanıtım filmi

İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Gate of Anatolia projesinin tanıtım filmi Emlakwebtv'de!

18 Haziran 2014 / emlakwebtv
Sancaktepe'de ACK Grup güvencesi ile inşa edilen Gate of Anatolia dört blok, bir rezidans ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Proje, her bütçeye uygun seçenekleriyleAnadolu yakasının en avantajlı konut projesi olma hedefini taşıyor.

16 bin metrekareyi aşkın bir alanda kurulan ve yüzde 78'i peyzaja ayrılan Gate Of Anatolia, tamamı balkonlu 377 daireden oluşuyor. Bir rezidans ve dört blokta yer alan dairelerin büyüklüğü, 75 ile 162 metrekare arasında değişiyor. Çocukların güvenliği ve yeşil alana daha çok yer ayrılması için otoparklar blok altında konumlandırılırken, sitede ayrıca çocukların rahatça emanet edilebileceği büyük bir çocuk kulübü inşa ediliyor.

Yüzme havuzları, fitness salonu ve saunaların bay ve bayanlara ayrı özel olarak inşa edildiği sosyal tesislerde ayrıca, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş parkuru, parklar, kafe ve restoranlar bulunuyor. Gate Of Çarşı ve Gate Of Anatolia Alışveriş Merkezi'nde de ihtiyaçların rahatça karşılanabileceği dükkan ve mağazalar inşa ediliyor.

 

Proje Bilgisi: Gate Of Anatolia