GROHE'den fark yaratacak yeni ürünler

GROHE’nin son dönemde geliştirdiği ve tüketicilere sunduğu dijital teknoloji ve tasarım odaklı ürünleri, F-digital Deluxe, Minta Touch ve GROHE Blue® tanıtım filmi ile emlakwebtvde

F- digital Deluxe
Işık, Ses ve Buhar fonksiyonlarından yararlanmak için duş kabininin dışına monte edilen Apple iPod – iPod Touch 4G ile kontrol edilen duş sistemi. Işık fonksiyonu, ışığın olumlu etkilerini sunan Renk terapisi sunar. Dilediğiniz ışık ve ışık yoğunluğunu seçebilirsiniz. Ses terapisi, en sevdiğiniz şarkıları Dinlemenize imkan veren ses fonksiyonu ile sağlanır. Buhar terapisi ise sıcak buharlı duşun rahatlatıcı ve vücudu toksinlerden arındırıcı etki sağlar. F-digital Deluxe, Grohtherm F metal su kontrol ünitesi ile kombine edilebilen 5 inçlik kareleri temel alan Düz ve Esnek tasarım sistemidir.

Minta Touch

Minta Touch her gün mutfakta katkı sağlar. Minta Touch bataryanızı açmak ve kapamak için elinizin tersi, bileğiniz veya önkolunuz ile dokunmanız yeterli. Bu, bataryanın temiz ve hijyenik olarak tutulmasına imkan verir. İki popüler tasarım mevcuttur. C ve L tasarımlı çıkış uçları, en popüler tasarımlarıdır.

GROHE Blue®
GROHE Blue® lavabonuzdan damak tadınıza göre seçim özgürlüğü sağlıyor. Çıkış ucundaki iki farklı su kanalı musluk suyu ile filtrelenmiş suyun karışmasını engelliyor.