Gül Proje Express yüzde 60 kazanç vaat ediyor

Gül Proje Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği Gül Proje Express’i lanse etti. Proje yatırımcıya en az yüzde 60 prim vaat ediyor.

Basın Ekspres Yolu’nda Güneşli Park Konut ve AVM ile Güneşli Park Gardenya projelerini hayata geçiren Gül Proje, şimdi de aynı bölgede üçüncü projesi olan Gül Proje Express’iinşa ediyor. Bir rezidans projesi olan Gül Proje Express bugün lansmanını gerçekleştirdi. 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşan projede toplam 658 rezidans daire bulunuyor. 31 adet de cadde mağazası yer alıyor. Proje hakkındaki bilgileri veren Gül Proje Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın, projenin konumu itibariyle 3 ana arteri birbirine bağlayan Basın Ekspres’te olduğunu belirterek, Gül Proje Express dairelerinin  lansman öncesinde yüzde 20’sinin satıldığını söyledi. “Bölgedeki bilinirliğimiz bu satış başarısını bize yaşattı” diyen Aydın, ilk 50 daire için de yüzde 20 indirim uygulanacağının altını çizdi.

10 yılda yüzde 93 prim
Gül Proje Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül de hem ekonomiye katkı sağlamak, hem de müşterilerine yatırım fırsatı sunmak istediklerini belirterek, “En karlı yatırım noktasındayız. Daha önceki projelerimiz lansman fiyatı baz alındığında, proje bitişinde en az yüzde 50 – 60 prim yaptı. Burada da en az yüzde 60 prim bekliyoruz” diye konuştu. Yeniden sözü alan Aydın, yaptırdıkları bir araştırma sonucunu paylaşarak, son 10 yılda projelerinin yüzde 93 kar getirdiğini ifade etti.
Gül Proje Express fiyatları en ucuz daire için 244 bin liradan başlıyor.  Projede metrekare fiyatları da 4 bin 380 liradan başlıyor.

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express