Gülman Group Bodrum'da!

Gülman Group Bodrum'da 2 farklı projesiyle yatırımlarına devam ederken, projelerin lansmanlarını bugün gerçekleştirdi

Gülman Group Bodrum'da 2 farklı projesini bugün lansmana çıkardı. Gülman Group Yönetim Kurulu Başkanı Polat Gülman Emlakwebtv.com ekibine özel olarak projelerini anlattı. 

Doğalkaya Bodrum ve Fiera Vista projelerini peyzaj çalışmaları ve sundukları hizmetlerle dikkat çekiyor.

1.Doğalkaya Bodrum Villaları
12 bin adet fidanın yer aldığı Doğalkaya Bodrum Villaları satışları bu ay başlamış olup, projenin fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. 5 bin Euro ile 6 bin Euro arasında değişen fiyatlarla satışları devam eden Doğalkaya Bodrum Villaları aidatlarının 800 dolar ile 1.000 dolar arasında değişmesi planlanıyor. 34 bin metrekare alan üzerinde yer alan Doğalkaya Bodrum Villaları 5 havuzlu, 10 havuzsuz toplam 15 adet villadan meydana geliyor. Özel plajı da yer alan projede sosyal tesisler de bulunuyor.

2.Fiera Vista
18 adet villadan oluşan Fiera Vista'da İspanyol tasarım hakim. 2016 yılsonunda teslim edilmesi planlanan Fiera Vista 19 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Satışa hazır durumdaki Fiera Vista büyüklükleri 240 metrekare ile 380 metrekare arasında değişiyor. Fiera Vista fiyatları da metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Fiera Vista'da fiyatlar 3 bin Euro ile 4 bin Euro arasında değişiyor.
 

Firma Bilgisi: Gülman Group
Proje Bilgisi: Doğalkaya Bodrum Villaları