Halkalı 24 ve Atakent 24 çok kazandıracak

24 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Halkalı 24 ve Atakent 24 projeleri sakinlerine capcanlı bir yaşam sunarken yatırımcısına da kazanç sağlıyor.

Her projesini ana cadde üzerinde ve merkezi lokasyonlarda inşa eden 24 Gayrimenkul, iki yeni projesini daha lanse etti. Halkalı 24 ve Atakent 24 adlı projelerini de yine ana cadde üzerinde, merkezi konumda ve çevresinden izole olmamış bir konseptte hayata geçiren 24 Gayrimenkul, ‘yatırım caddeye çıkıyor’ sloganıyla hareket ediyor. Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerinin her ikisi de homeofis konseptinde ve ticari üniteleri de bulunuyor. 24 Gayrimenkul CEO’su Ahmethan Yılmaz, “Diğer projelerimizde olduğu gibi bu iki projemizde de satışların büyük kısmını lansman döneminde yapacağımızı düşünüyoruz. Bizim 24 Gayrimenkul olarak en önemli özelliğimiz projelerimizi caddede yaşam konseptiyle hayata geçirmemiz. Projelerimizin hepsi bulunduğu bölgeyle uyumlu, etrafındaki konut stoğundan, esnafından izole ve kapalı duvarlarla çevrili değil” dedi. Halkalı 24 projesi bölgenin en işlek caddelerinden Fatih Caddesi’nde, Atakent 24 projesi ise 4. Cadde üzerinde yer alıyor. Her iki projenin de metrekare birim fiyatı, 3 bin 995 liradan başlıyor. Lansman döneminde bölgenin en ucuz fiyatlarıyla çıkış yaptıklarını söyleyen Yılmaz, “Bu nedenle müşterimize çok kazandırıyoruz ve onları kazancımıza ortak ediyoruz” dedi.

24 Gayrimenkul’den yeni projeler gelmeye devam edecek
İstasyon 24 ve Airport 24 projelerini belirtilenden 3 ay erken teslim etmeye hazırlanan 24 Gayrimenkul’ün inşa ettiği diğer projeler; Cadde 24 ve Airport 24 projesi şu anda yüzde 40 oranında prim sağladı. 2016 yılı içinde dört projenin daha lansmanını yapmayı planladıklarını belirten Yılmaz, Basın Ekspres Yolu’na cephesi olan ve 400 bağımsız birimden oluşan, Maslak’ta ise 500 – 600 bağımsız birimden oluşan projeler yapacaklarını söyledi. Bunların yanı sıra Kağıthane Cendere Yolu üzerinde bir projeyi hazırladıklarını da belirten Yılmaz, Küçükçekmece Gölü kenarında da bir kentsel dönüşüm projesi yaptıklarını söyledi.  

Firma Bilgisi: 24 Gayrimenkul