Hayata bir 'Es' vermeye ne dersiniz?

Ofton İnşaat Elysium Es Beykoz projesinde sunduğu konsept, manzara ve doğa ile hayata bir 'Es' vermeye davet ediyor.

Gayrimenkul, turizm ve tekstil alanında faaliyetleri bulunan Oftan İnşaat, gayrimenkul yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Şirket yeni projesi için, İstanbul Anadolu yakasının ormana sınır bölgesi Beykoz'u seçti. Ofton’un 23’üncü projesi olarak hayata geçen Elysium Es Beykoz, Beykoz’un en değerli arazilerinden birinde yükseliyor. Şehir merkezinde ve kolay ulaşılabilir noktalarda Elysium markalı projeler üreten Ofton, Elysium Es Beykoz projesini de aynı özelliklerle inşa ediyor. Orman ve boğaz manzarasının da bir araya geldiği projede 100 adet konut ve 15 adet de ticari alan bulunuyor. Ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Elysium Es Kavacık’ta 3+1 ve 4+1 daire tipine de yer verilirken, loft daireler de inşa ediliyor. 55 milyon lira yatırım bedeliyle gerçekleştirilen proje 600 metrekare de sosyal alan yer alıyor. Projenin lansman toplantısında bilgi veren Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, “Yaklaşık 55 milyon lira yatırım değeriyle inşa ettiğimiz projemiz ormanla boğazın kesişim noktasında, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. 4 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Ofton Elysium Es Beykoz’un ortak kullanım alanlarında kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası ve kapalı otopark yer alıyor” dedi.


Metrekare fiyatı 9 bin liradan başlıyor
Altun, bu projeden 75 milyon lira civarında ciro beklediğini belirterek, projenin yatırımcısına da minimum yüzde 30 prim getireceğini söyledi.  Ofton İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Suzan Arar da bölgede ortalama fiyatların 4 bin dolarlar civarında seyrettiğini söyleyerek, Elysium Es Beykoz fiyatlarını açıkladı. Metrekaresi 9 bin liradan satılan projede lansmana özel olarak sunulan bu fiyatın yanında bir de kampanya bulunuyor. Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunan Ofton, 36 aya kadar yapılan vadelerde de yüzde 0 faiz kampanyası uyguluyor. Proje 2018 yılının Nisan ayında teslim edilecek.

2017 cirosu 310 milyon lira
Yeni projelerinde hız kesmeden devam eden Ofton İnşaat, 2017 yılının başarılı geçeceğine inanıyor. İstanbul’un merkezi olan Bomonti’de 2 yeni proje üzerinde çalışan Ofton İnşaat, bölgeye yaklaşık 400 konut daha inşa edecek. Ofton İnşaat 2017 yılı cirosu için de 310 milyon lira hedefliyor.

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Es Beykoz