İstanbul Prestij Park'ta daireler tükeniyor!

İstanbul Esenyurt'ta Bakyapı imzasıyla hayata geçirilen İstanbul Prestij Park projesinde daireler bitiyor

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bakyapı, prestij serisinin ilk halkası olan ve Esenyurt’a prestij katan dev projesi İstanbul Prestij Park’ın yüzde 70’inin satışını gerçekleştirdi. 2 bin 392 konuttan oluşan İstanbul Prestij Park'taki daire genişliklerinin 90 ila 174 metrekare arasında değiştiği projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor.

103 bin 800 metrekare arsa üzerinde yükselen projede kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamları, saunalar, spor alanları, fitness ve pilates alanları, buhar odaları, squash alanları, mini futbol, basketbol, voleybol ve tenis kortları gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Yüzde 1 KDV avantajı
İlk etabı Aralık 2014’te teslim edilecek olan proje, şimdiden yatırımcısına kazandırırken, yüzde 1’lik KDV avantajı ile de dikkat çekiyor.

İstanbul Prestij Park’tan konut almak isteyenlere hemen tapu vermenin yanı sıra, anlaşmalı bankalardan da kredi kolaylığı fırsatı da sunuluyor.

Gayrimenkul sektöründe 20 yılı geride bırakan Bursalı Bakyapı Group, Marmara Bölgesi’nde tamamlanan 44 projesiyle 6 bine yakın konut inşa etti. “Huzurlu Yaşam Alanları” yaratma ilkesiyle hareket eden Bakyapı, vizyonu çerçevesinde ürettiği prestijli projeleriyle sektörüne değer katmaya devam ediyor.

Proje Bilgisi: Prestij Park