Karat 34, İstanbul’un değerine değer katacak

Emlak Konut GYO güvencesi ile Doğa Şehircilik ve Baş Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Karat 34, İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının kesiştiği noktada yer alıyor.

Emlak Konut GYO arazisi üzerinde, Doğa Şehircilik Baş Yapı İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Karat 34 projesi 6 blokta 470 konuttan oluşuyor. Karma bir proje olan Karat 34’te ticari ünite ve ofislere de yer veriliyor. Karat 34 üç rezidans, üç ofis olmak üzere toplam 6 bloktan meydana geliyor. Projede 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. Dairelerin metrekareleri ise 28 buçuk metrekare ile 267 metrekare arasında değişiyor. Karat 34 fiyatları metrekaresi  en düşük 6 bin 150 lira artı kdv olarak belirlendi. Teslim tarihi olan 2018’e kadar bu fiyatların değerine değer katarak yatırımcısına büyük oranda kazanç sağlayacağı öngörülüyor.  Projeden konut veya ofis sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde finanse edilmiş, 12, 24 ve 36 ay vade ve 0 faizsiz ödeme imkanlarından faydalanabiliyor.

En kıymetli lokasyonda yer alıyor
İstanbul’un en özel akslarının birleştiği noktada yer alan Karat 34 projesi, lokasyonunun değeri itibariyle yatırımcısına büyük oranda prim getirecek. E5 karayolunun ve Basın Ekspres Yolu’nun kesiştiği Çobançeşme mevkiinde yer alan proje geleceğin Levent’İ ve Maslak’ı denen lokasyonda bulunuyor. Baş Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Musa Baş projenin konumu nedeniyle civarındaki pek çok projeden sıyrıldığını belirterek, “Karat 34 projesi, tüm ulaşım kolaylıklarının kesiştiği bir noktada yer alıyor. Projemizin hemen yakınında Basın Ekspres Yolu, E5 Karayolu, Atatürk Havalimanı bulunuyor. Önümüzdeki zamanlarda metronun ve havarayın da projenin hemen yakınında istasyonları bulunacak. Proje aynı zamanda Leed sertifikasına da sahip. Pek çok sosyal aktivite alanı ise tüm kullanıcıların faydalanacağı şekilde projede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Doğa Şehircilik - Baş Yapı
Proje Bilgisi: Karat 34