Kartal’ı sevdi 10 proje yapmadan çıkmayacak

STCA İnşaat İstanbu’da kentsel dönüşümün simgesi haline gelen Kartal’da projeleerene devam ediyor. STCA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ “Kartal’dan en az 10 proje yapmadan çıkmayacağız” dedi

Her bir köşesinde şantiyelerin yükseldiği Kartal, kentsel dönüşümün simge ilçelerinden biri oldu. Kartal Atalar Bölgesinde kentsel dönüşüm projelerine imza atan STCA İnçaat Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, Kartal’da ada bazında dönüşüm ile daha nitelikli projeler üretilebilğini anlattı.

Kartal’da 20 bin konutun dönüşeceği öngörülüyor. Bu sürecinde yaklaşık 15-20 yılık bir zamana yayılması bekleniyor. Kentsel dönüşümün sağlıklı gerçekleşebilmesi için hak sahiplerinin birlikte hareket etmelerinin önemine değinen Aslandağ, hak sahiplerine şu tavsiyelerde bulundu:

Kartal Life Atalar ile örnek bir dönüşüm projesine imza attıklarını dile getiren Aydın Aslandağ, projeyi yıl sonunda tamamlayaral, 6 ay erken teslim edeceklerini açıkladı.

Kartal bölgesinin, konumu ve ulaşım avantajlarıyla proje üretmeye uygun bir bölge olduğuba değinen Aydın Aslandağ, Kartal’dan 10 proje yapmadan çımayacaklarını söyledi.

Firma Bilgisi: stca gayrimenkul
Proje Bilgisi: Kartallife Atalar