Kartal’ın ‘referans’ı: Referans Kartal Towers

Referans Kartal Towers, Kiler GYO tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen noktası Kartal’da inşa ediliyor. Referans Kartal Towers, lokasyonu ile öne çıkıyor.

Referans markasıyla nitelikli konutlar üretmeye devamKiler GYO, Kartal’da tam 300 milyon liralık bir proje hayata geçiriyor. Referans Kartal Towers biri 31 katlı, diğeri 24 katlı iki bloktan oluşuyor. Proje toplam 451 daire ve 800 metrekarelik ticari alandan meydana geliyor.  Referans Kartal Towers projesinde yer alan daire tipleri ise şöyle; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, 3+1,4+1 ve 5+1 penthouse daireler ve ilk 4 katta yer alan 1+1 ve 2+1 daireler. 

Aile yaşantısı ve mahalle kültürü ön planda tutularak inşa edilen Referans Kartal Towers’ta daireler 49 metrekareden başlıyor ve 404 metrekareye kadar çıkıyor. Proje lokasyonu ile cazip hale geliyor. Merkezi konumda olan Referans Kartal Towers; sahil yoluna 2 dakika, metroya 2 dakika, Marmaray’a 2 dakika, Adalet Sarayı’na 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal İDO İskelesi’ne 4 dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskeleleri’ne 17 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na da 27 dakika uzaklıkta.

260 bin liradan başlayan fiyatlar
Referans Kartal Towers projesi sosyal olanaklarıyla da öne çıkıyor. Projede kreş, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere, oyun alanları, cadde mağazaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates salonları, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Referans Kartal Towers fiyatları ise 260 bin liradan başlıyor.

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Kartal Towers