Kemerville projesi satışa çıktı

Gün İnşaat’ın Kemerburgaz’da inşaatına başladığı Kemerville projesi satışa çıktı.

22 yıldır inşaat sektöründe pek çok projeye imza atan Gün İnşaat, yeni projesi Kemerville’in lansman toplantısını gerçekleştirdi. Kemerburgaz Kemerville projesi 5 dönümlük bir arazi üzerinde 8 bloktan oluşuyor. Her blok sadece3 kattan meydana geliyor ve içlerinde 4 adet dubleks daire yer alıyor. Kemerville projesi bu bakımdan toplamda 40 adet dubleks daireden oluşuyor. Blokların alt katlarında bahçe dubleksi üst katında ise çatı dubleksi daireler yer alıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projenin yer aldığı Kemerburgaz bölgesi ormanın içinde oluşu, temiz havaya sahip olması ve sakinliğiyle cazip hale geliyor.

2018 Eylül'de yaşam başlayacak
Kemerville projesinde dairelerin büyüklükleri 130 metrekare ile 184 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İnşaatına başlanan projede ilk bloğun kaba inşaatı tamamlanırken, ikinci bloğun ise temeli atıldı. Projede yaşamın 2018 Eylül'de başlaması planlanıyor. Yüzde 70’i yeşil alan olan proje, konumu itibariyle okul, hastane, kafe ve restoranlara yakın mesafede bulunuyor. Ayrıca Gayrettepe’den 3. Havalimanına kadar gidecek olan metro hattının  Göktürk ve Kemerburgaz’da da durakları bulunuyor. Kemerville fiyatları ise 390 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiyor. Lansman döneminde bulunan projede yüzde 10 indirim de 2016 Ekim ayı sonuna kadar uygulanıyor.
Toplantıda projenin mimarı Dr. Suzan Sanlı Esin de yerini alarak, projenin  malzeme seçiminin de tamamen doğal maddelerden olduğunu söyledi. Projenin içinde bulunduğu doğal ortama uygun bir malzeme seçimiyle hayat geçirildiğini belirtti. Projede ayrıca 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness salonu gibi sosyal imkanlar da mevcut. 

Firma Bilgisi: gün inşaat
Proje Bilgisi: kemerville