Kemerville'de yüzde 10 indirim fırsatı

Gün İnşaat tarafından Kemerburgaz'da yapılan Kemerville projesi yüzde 10 indirim fırsatıyla satışa çıktı.

İlk işini Bahçeşehir’de 100 konutluk bir sitenin taahhütünü üstlenerek gerçekleştiren Gün İnşaat, ardından 50 konutluk ve 38 villalık başka projeler de gerçekleştirdi. Hadımköy’de Alarko Alkent ve Nurol Bahçeşehir villalarını yapan Gün İnşaat inşa ettiği pek çok projenin ardından 2005 yılında Göktürk’e giriş yaptı. Bu gölgede hayata geçirdiği Kemercity 1,2,3 ve 4 projelerinin ardından yeni projesini inşa etmeye başladı. Kemerville adını alan bu yeni proje butik bir çerçevede inşa ediliyor. Toplam 8 bloktan oluşan projede her blok 3 kattan meydana geliyor. Bloklarda da 4 adet dubleks daire yer alıyor. Kemerville projesinde toplam 40 adet dubleks daire yer alıyor. Daireler 2+1,3+1 ve 4+1 olarak değişiyor ve 130 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Kemerville fiyatları ise 390 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Lansman sebebiyle de yüzde 10 indirim uygulaması bulunan projede bu dönem ekim ayı sonuna kadar devam ediyor.

Metro gelecek
Gün İnşaat Genel Müdürü Yüksel Günver, projenin lokasyonunun her zaman ormanlık ve sakin bir alan olmasından dolayı tercih edildiğini belirterek, tüm ihtiyaçların da karşılanabileceği imkanların bulunduğunu söyledi. Günver, “Göktürk Kemerburgaz bölgesi artık İstanbul’un da kaydığı bir bölge. 3. Havalimanının da açılmasıyla bölge oldukça canlanacak ve Gayrettepe’den havalimanına gelen metronun Göktürk ve Kemerburgaz’da durağı olacak. Böylece İstanbul’un merkezinden Kemerburgaz’a ulaşmak oldukça kolaylaşacak ve daha çok tercih edilecek” diyen Günver, bölgenin Belgrad Ormanları’yla çevrili olduğunu ve su kemerleri olan çok tarihi bir bölge olduğunu da belirtti. Kemerville projesinde yaşam 2018’in eylül ayında başlayacak.
Merkez ofisi de Göktürk’te olan Gün İnşaat’ın Kemerburgaz’da 2 projesi daha var. Kemerburgaz’da biri 4 buçuk dönümlük ve biri 9 dönümlük olmak üzere iki arazi bulunuyor. Gün İnşaat bunun yanısıra Levent’te de butik kentsel dönüşüm projeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Firma Bilgisi: gün inşaat
Proje Bilgisi: kemerville