Keten Grup yeni projelerle geliyor

47 yıldır Nişantaşı, Şişli, Bomonti bölgesinde butik apartman projeleri üreten Keten Grup, yine şehir merkezinde yer alan projeleriyle geliyor.

47 yıldır ağırlıklı olarak şehir merkezinde projeler üreten Keten Grup,  Bomonti bölgesinin dönüşüm sürecine çok inanıyor ve çoğu projesini Bomonti Nişantaşı Şişli üçgeninde üretiyor. Keten Bomonti projesi 2+1 ve 1+1 ağırlıklı olmak üzere, çatı dublekslerinin de olduğu 76 daireden oluşuyor. Satışları yaklaşık 2 ay devam etti ve geçtiğimiz ay teslimatları başladı. Yaşam da Kasım ayı sonundan itibaren başlayacak. Bir diğer Bomonti projesi ise çok yakın zamanda başlayacak. Keten Grup Satış ve Müşteri İlişkileri Koordinatörü Müge Cinisli, “Bomonti’nin dönüşümüne ve kozasından çıkışına inanıyoruz ve buradan aldığımız ilhamla Bomonti’deki  yeni projemizin adına kelebek anlamına gelen Papilio ismini koyduk. Burada Keten Grup’un standart dış cephelerinden daha farklı bir dış cephe yapacağız. Binanın üzerinde kelebek figürünün olduğu modern resim çalışması olacak” diye konuştu.  Keten Papilio Bomonti projesinde ağırlıklı olarak küçük 2+1 daireler olacak. Papilio Bomonti fiyatları ise 220 bin dolar ile 350 bin dolar arasında olacak.

Cihangir projeleri de olacak
Nişantaşı bölgesinin dışında son iki senedir Cihangir’de de faaliyet gösteren Keten Grup, 2017 Haziran’da bir projenin teslimini yapacak. Cihangir Panorama adlı projeye ise çok yakın zamanda başlanacak. Cihangir’deki Panorama projesi ise manzara açısından çok ayrıcalıklı bir proje olacak. Boğazın girişinden tarihi yarımada ve adalara kadar bütün İstanbul manzarası odaların içinde olacak. Keten Grup; Etiler, Salacak ve Bağdat Caddesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

Yalı restorasyonu
Keten Grup, ürettiği butik apartman projelerinin yanı sıra restorasyon çalışmaları ve yalı inşaatı da yapıyor. Kanlıca Bahai Körfezi’nde 1800’lerde büyük bir yangınla yok olmuş bir yalı uzun süren araştırmalar sonrasında orijinaline sadık kalınarak Keten Grup tarafından ahşap olarak inşa edildi ve satışı devam ediyor. 

Firma Bilgisi: keten grup