Kılıçoğlu yeni nesil çatı teknolojileri üretiyor

Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip, lider kiremit firması Kılıçoğlu, yeni nesil çatı teknolojileri ile hem estetik hem de tasarruf sağlıyor.

Kılıçoğlu 88 yıllık bir geçmişe sahip Türkiye'nin en köklü firmalarından biri olmakla beraber aynı zamanda en dinamik firması. Kendi alanında yenilikleri takip eden, teknolojini geldiği son noktayı ürünlerine uyarlayabilen Kılıçoğlu, son günlerde Türkiye'nin en büyük yatırımlarından Tuzla Marina'nın çatısına kattığı renk, estetik ve tasarrufla konuşuluyor. Çatı ve kiremitin yanında ısı ve su yalıtım çözümleri ve detay çözümleri gibi bir çok seçenek sunan Kılıçoğlu, 15 milyon TL yatırım ile Megaron Yeni Nesil Çatı Teknolojileri’ni oluşturdu. Tam otomatik İsveç ve İtalyan teknolojisi ile kurulan Megaron, çift kat yüzey kaplama teknolojisi, üstün Alman kalitesi ile farklı renk seçenekleri, geniş aksesuar çeşidi ve AB standardında ambalajıyla piyasaya sunuluyor. 
Megaron, renk seçenekleri ve enerji verimliliği ile dikkat çekiyor. Megaron Çatı Teknolojileri ürün gamı içerisinde bulunan Ecotitanium kiremitler, havayı temizlerken havadaki zararlı gazları yararlı gübreye dönüştürerek bahçeye akan kalsiyum nitrat ile bitkilerin büyümesine olanak sağlıyor.

 

Firma Bilgisi: Kılıçoğlu