Konut alımında yeni dönem: Fifti-Fifti

Dumankaya İnşaat konut sektörüne yepyeni bir finansman modeli getirdi. Dumankaya’nın yeni modeli “Fifti-Fifti” ile nasıl ev sahibi olunur?

Elli iki yıllık tecrübeye sahip Dumankaya İnşaat Türkiye’yi konut alımında yeni bir finansman modeliyle tanıştırıyor. Bu benzersiz modelin adı “Fifti-Fifti” olarak belirlendi. Çünkü aldığınız evin yarısını siz öderken diğer yarısını Dumankaya İnşaat ödüyor.
Almak istediğiniz evin bedelinin yarısını ödedikten sonra diğer yarısı için kullandığınız banka kredisini Dumankaya İnşaat 120 ayda size geri ödeyeceğini taahhüt ediyor. Fakat bu süre boyunca evin işletim hakkının Dumankaya İnşaat tarafından 2006 yılında kurulan Pusula şirketine bırakılması gerekiyor. Yani evin bedelinin kalan yarısını Dumankaya İnşaat sizin adınıza kiralayarak karşılıyor. Eğer evde kendiniz oturmaya karar verirseniz, 2 yılı geçmeden evinize yerleşebiliyorsunuz. O güne kadar da Dumankaya’dan aldığınız parayı geri ödemiyorsunuz.
Konut sektörünün bu devrim niteliğindeki modeline Dumankaya İnşaat’ın Avrupa Yakası’ndaki Hi-fit, Miks ve Flex Office projelerinden ev alarak dahil olabilirsiniz.
 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Fifti Fifti