Mahall Bomonti İzmir satışa çıktı

İzmir’e pek çok ilki sunan Mahall Bomonti İzmir, yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi olarak hayata geçiyor.

Mahall Bomonti İzmir, İzmir’in en değerli bölgesi Konak, Alsancak ve Karşıyaka’nın ortasında yer alıyor. Türkerler Holding  tarafından geliştirilen proje, yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi olarak inşa ediliyor.  Uluslararası standartlarda dizayn edilen rezidanslar, ofis katları, alışveriş sokağı ve kafelerden oluşan proje; kentteki iş dünyasının ve sosyal yaşamın atmosferini değiştirmeyi hedefliyor. Mahall Bomonti İzmir’İn en önemli özelliği ise son teknolojiyle inşa edilmesinin yanı sıra, tarihi yapılarla iç içe olması. Toplamda 12 bloktan oluşan projenin 9’u eski Bomonti  bira fabrikasına ait yapılardan oluşuyor.

Tarihi yapılarla iç içe bir yaşam
Mahall Bomonti İzmir projesinin inşa edileceği alanda 1912 yılında yapılmış Bomonti bira fabrikasına ait tarihi yapılar bulunuyor. Bu 9 adet yapı, Türkerler Holding tarafından korum aaltına alınıyor, restore ediliyor ve projeye dahil ediliyor. Bomonti’den kalan tarihi yapılar kültür sanat ve eğlence alanları olarak kullanılacak. Alanda bulunan tescilli yollar ve ağaçlar da yine korunarak projeye dahil ediliyor.

Metrekaresi 2 bin dolardan başlayan fiyatlar
Mahall Bomonti İzmir 58 katlı bir kule ve 9 tarihi yapıyla beraber toplam 12 bloktan meydana geliyor. Projedeki konutlar 1+0’dan 3+1’e kadar değişkenlik gösteriyor. 1+0 daireler eşyalı ve hazır şekilde teslim edilecek. Mahall Bomonti İzmir fiyatları metrekaresi 2 bin dolardan başlasa da satışlar sabitlenmiş kur üzerinden lira olarak satılacak. Mahall Bomonti İzmir, kentin yaşam kalitesi, tasarım anlayışı güvenlik seviyesi, inşaat teknolojisi en yükseķ binası olacak.

Firma Bilgisi: Türkerler Holding
Proje Bilgisi: Mahall Bomonti İzmir