Mahall projelerine Divan kalitesi geliyor

TürkerlerHolding tarafından inşa edilen Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerini 5 yıldızlı otel kalitesiyle Divan işletecek.

Türkerler Holding'in hayata geçirdiği Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerine Divan'ın işletme anlayışı ve servis kalitesi geliyor. Bu kapsamda Türkerler Holding ile Divan grubu arasında bir işbirliği anlaşması imzalandı. Koç Holding bünyesindeki Divan grubu Ceo'su Richard Appelbaum ile Türkerler Holding Genel Koordinatörü arasında imzalanan anlaşma toplam 10 yıl süreyle geçerli olacak. Bu ay teslimlerine başlanacak olan Mahall Ankara projesinin işletmesine başlayacak olan Divan, işletme anlayışını ve kalitesini proje sakinlerine yaşatacak. Mahall Ankara Divan kalitesiyle tanıştıktan sonra sıra Mahall Bomonti İzmir projesine gelecek. Mahall Bomonti İzmir projesinde kültür sanat ve yaşamı bir arada barındırmasıyla dikkat çeken bir proje olurken, Divan'ın işletme kalitesiyle de değerine değer katan bir proje haline gelecek. içerisinde barındırdığı tarihi eser niteliğindeki tescilli ağaçlar ve Bomonti bira fabrikası dönemlerinden kalma tarihi eser sayılan 9 adet yapısıyla dikkat çeken projenin değer kaynaklarının en önemlisi bu yapıları. Bu 9 adet tarihi yapı, müze, restoran, alışveriş üniteleri, sanat atölyeleri gibi faaliyetler için kullanılacak. Mahall Bomonti İzmir Divan kalitesiyle 5 yıldızlı otel standartlarına kavuşacak. 

2012'den beri rezidans sektöründe
Divan grubu Ceo'su Richard Appelbaum, otel ve rezidans yaşamının farklı konaklama tecrübeleri olduğunu belirterek, ekip olarak rezidanslarda tüm ihtiyaçlara 5 yıldızlı standartlarda çözüm sunduklarını söyledi. 2012 yılından beri rezidans sektöründe hizmet verdiklerini söyleyen Appelbaum, her çalışanın otel deneyimi olan profesyonel çalışanlar olduğunu söyledi. Appelbaum "otel tecrübesiyle rezidansları 5 yıldızlı konforuyla işletiyoruz. hizmetin hızı kalitesi ve verimliliği bizim için önemli. Rezidans ve ofislere konforlu rahat ve verimli hizmet götüreceğiz" dedi. Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin ise Divan ile yapılan anlaşmanın projelerin değerine değer katacağını söyledi. Divan'ın çok eski bir marka olduğunu ve son derece seçici olduğunu söyleyen Sezgin, Bu işbirliği için Divan'a teşekkürlerini sundu. 

Firma Bilgisi: divan