Mahalle hayatı Eston Şehir Mahallem'de yaşanacak

Eston Şehir Mahallem, mahalle hayatının tüm sıcaklığıyla yaşandığı, çocukların sokaklarında oynadığı bir proje olacak.

Özellikle yurt dışında 55 yıldır altyapı ve taahhüt işleri yapan Polatyol, ilk gayrimenkul projesinde Eston Şehir Mahallem'i hayata geçiriyor. Türkiye'nin en güçlü ve en bilinen konut markalarından Eston'u alan Polatyol, uluslararası arenada kanıtladığı gücünü Eston Şehir Mahallem için kullanacak. Tamamlandığında 1.6 milyon metrekare arazisiyle Avrupa'nın en geniş alanına sahip projesi olacak olan Eston, Polatyol için büyük önem taşıyor. Eston Şehir Mahallem, az katlı binaların olduğu, neredeyse yüzde 70'inin açık alan olduğu, sosyal yaşamla iç içe bir proje olacak. Mimarlığını Londra merkezli Swanke Hayden Connell firmasının yaptığı proje, özlenen mahalle dokusunu geri getirecek. 
Toplam 68 dönümlük arazide inşa edilecek projenin 47 dönümü açık alan olarak tasarlandı. Bu 47 dönümün de 26 dönümü yeşil alan olarak düzenlenecek. Farklı ve özgün tiplerdeki konutlarıyla pek çok zevke hitap edecek. Açık hava mekanlarının çokluğuyla da komşuluk hayatını destekleyecek. Eston Şehir Mahallem'de apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1'den 5+1'e kadar farklı tarzlarda ve planlarda konut tipleri sunuluyor. Projede, tümü alçak katlı olan, bahçe katı ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı bloklar bulunuyor. Yaşam alanları bahçe ve teraslarla genişletiliyor. 
Eston Şehir Mahallem, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü, 3. Havalimanı'nın bağlantı yollarının üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir'e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim, Beşikteş ve Marmaray'a kolaylıkla ulaşılabilecek.
Eston Şehir Mahallem'de metrekare fiyatları daire büyüklüklerine göre değişse de 4 bin 300 lira olarak belirlendi. Bugün organize edilen basın lansmanıyla resmi satışlara başlayan projede lansman öncesi gelen taleplerin 20 tanesi satışa dönüşmüştü. Lansmanın tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir Mahallem