Mar Yapı ve Divan’dan bir işbirliği daha

Mar Yapı hayata geçirdiği G Tower projesinde Divan ile bir işbirliğine daha imza attı. Divan Residence at G Tower adını alan projenin lansman toplantısı gerçekleşti.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Mar Yapı, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği yeni projesinde otelcilik sektöründe 60 yıllık tecrübeye sahip Divan ile iş birliği yapıyor. Bir rezidans projesi olan Divan Residence G Tower’da konut sahipleri Divan kalitesiyle otel hizmetlerinden faydalanacaklar. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök ve Divan Grubu CEO’su Richard Appelbaum’un ev sahipliğinde düzenlenen lansman toplantısında, Appelbaum “Yaşayanlara kendi mahremiyetlerini yaratırken, bir telefonla otel hizmetlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. İyi yaşam şartlarını oluşturmak için hizmet ediyoruz. İş hayatında bulunan ve meşgul kişiler için hayatı kolaylaştırıyoruz” dedi. Özkök ise, Basın Ekspres bölgesinde 700 – 800 milyon liralık projeleri olduğunu belirterek bu projenin de 195 milyon liralı bir yatırım bedeli olduğunu söyledi.

370 bin liradan başlayan fiyatlar
Toplam 431 rezidans dairenin yer aldığı projede daireler 61 metrekareden başlıyor. Divan Residence at G Tower fiyatları ise 370 bin liradan başlıyor ve metrekare fiyatı 5 bin 500 liraya geliyor. Sadece Mar Yapı müşterilerine özel olarak yapılan ön satışlarda projenin yüzde 20’si satıldı. Bunun yanı sıra projedeki sosyal alanlar, yüzme havuzu, kapalı otopark, toplantı odaları, danışma hizmetleri, 3 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Boost spor kompleksi ile yaşam kalitesini artıracak. Divan Residence at G Tower projesi konumu ile de bir prestij sağlıyor. E 5, Tem Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlantısı olan Basın Ekspres’te bulunan proje, şu andaki ve gelecekteki iş aksı üzerinde yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Mar Yapı
Proje Bilgisi: Divan Residence at G Tower