Maslak 1453 projesinde Beaulieu ürünleri!

Beaulieu ile anlaşan Maslak 1453 proje ile ilgili bilgileri Ağaoğlu İnşaat Grubu Genel Koordinatörü Mimar A. Murad Acar verdi

Beaulieu Uluslararası Grup ile çalışmaya başlayan Maslak 1453 projesinin zemin kaplamaları Beaulieu ürünleri ile olacak. Ağaoğlu İnşaat Grubu Genel Koordinatörü Mimar A. Murad Acar, Beaulieu ile çalışmalarından ve Maslak 1453 projesinden bahsetti. Acar; Beaulieu ile Ataşehir My Word projesi ile çalışmaya başladıklarını dile getirdi. Avrupa'nın en kaliteli parke üreten firmalarından olduğunu söyleyen Acar sözlerine şöyle devam etti:

Maslak 1453 projesinin ayrı bir özelliği var. Bu yüzden eski çalıştığımız firmaları gözden geçiriyoruz. Beaulieu da güvenirliğimizi kazandığı için kendileriyle çalışma kararı aldık. Yaklaşık 300 bin metrekare bir satın alma gerçekleşecek. Bugüne kadar aldığımız alımlarda da en büyük metrekare. Kendilerinin de yaptığı en büyük satış sözleşmesi.

Maslak 1453 projesi planladığı gibi devam ederken, programın biraz daha önüne geçti. Maslak 1453 projesi önümüzdeki yılın sonunda ilk teslimlerine başlayacak. Binaların cephelerinin kaplanmasının başladığını söyleyen Ağaoğlu İnşaat Grubu Genel Koordinatörü Mimar A. Murad Acar " Cephe kaplamaları bittikten sonra Beaulieu ürünlerini yerleştireceğiz" dedi.

Beaulieu ürünlerinin sundukları standart renk skalası dışında projenin konseptine uygun özel bir çalışma yapıldığını söyleyen Acar, örnek dairelerde bu ürünlerin incelenebileceğini dile getirdi.

Proje Bilgisi: Maslak 1453