Milyonluk konut projeleri Boat Show’da

Milyon euroluk mega yat ve yelkenlilerin görücüye çıktığı 32. Boat Show fuarı bu yıl gayrimenkul şirketlerini de ağırladı

1 Ekim 2013 / emlakwebtv

Milyon euroluk mega yat ve yelkenlilerin görücüye çıktığı 32. Boat Show fuarı bu yıl gayrimenkul şirketlerini de ağırladı. Aralarında Ağaoğlu, Çukurova Gayrimenkul ve Gedizler Yapı’nın olduğu 9 şirket, fuara özel kampanyalarla lüks konut ve ofis projelerini ziyaretçilere tanıttı

Ziyaretçiler lüks konut ve ofis projeleri hakkında da bilgi aldı

Deniz ve tekne tutkunlarının her yıl merakla beklediği Boat Show fuarı, bu yıl gayrimenkul sektörü için de fırsat oldu. Milyon euroluk mega yat ve yelkenlileri görmeye gelenler, aralarında Mesa, Gürallar Yapı, Çukurova Gayrimenkul ve Gedizler Yapı’nın yer aldığı 9 inşaat şirketinin İstanbul’daki lüks konut ve ofis projeleri hakkında da bilgi aldı. 

Mesa 3 projesinin tanıtımını yaptı

Boat Show’la benzer bir hedef kitleye sahip oldukları için fuarda yer aldıklarını belirten Mesa İstanbul Satış ve Pazarlama Bölge Müdürü Yalın Arıyeşil, üç projenin tanıtımını yaptıklarını söyledi.
Arıyeşil, “Boat Show Fuarını ziyaret eden müşteriler Mesa müşteri kitlesine çok yakın. 3 projemizi burada tanıtıyoruz. Kartall Mesa, Sahil Mesa ve Çamlıca’da Mesa. Mesa Kartall; Kartal E5 yan yol üzerinde, Kartal sahilde” dedi.