Ncadde Ottoman tanıtım filmi yayınlandı

Özyurtlar İnşaat’ın merakla beklenen iş ve yaşam projesi Ncadde Ottoman’ın tanıtım filmi yayınlandı. Ncadde Ottoman’ın lansman öncesi fırsatları ise devam ediyor.

Özyurtlar İnşaat Esenyurt Ncadde Ottoman projesiyle iş ve residence yaşamını  bir araya getiriyor. Markalı konutların merkezi olan ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen bölge olan Esenyurt’ta hayata geçen proje, hem kaliteli bir yaşam hemd e nitelikli iş yeri ihtiyacına cevap verecek.  Özyurtlar İnşaat’ın iş merkezi projesi olarak hayata geçirdiği Ncadde Agora’nın yakaladığı başarının ardından, Ncadde Ottoman’da iş yeri, ofis, otel ve yaşam ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Özyurtlar İnşaat ticari tapusu olan projenin, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimarisi ile pek çok ticari kuruluşun bir araya geldiği bir ticaret merkezi olmasını hedefliyor. 68 bin 940 metrekare alana sahip Ncadde Ottoman 2 bloktan oluşuyor. Bir bloğunda 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofisler yer alan projenin diğer bloğunda ise üç farklı büyüklük seçeneğiyle 1+0 mobilyalı süit rezidans dairelerden oluşuyor. Ncadde Ottoman fiyatları ise lansman öncesine özel 178 bin liradan başlıyor. Yatırımcısına yüksek gelir sunan projede lansman öncesine özel olarak yüzde 18 kdv fiyata dahil tutuluyor.

Ncadde Ottoman’da home ofis imkanı
Modern ve geleneksel mimarinin harmanlandığı projede home ofis daireler de yer alıyor. Bu özelliği ile Ncadde Ottoman ticaret merkezi çalışanlarına konforlu bir yaşam da sunuyor. Üç adet bodrum alanı bulunan projede 13 bin metrekare kapalı otopark ve teknik alanlar yer alıyor. Projenin A bloğunda 168 adet home ofis ve zemin katında 20 adet mağaza konumlandırılıyor. B blokta ise 249 adet full eşyalı süit rezidans daire , zemin katında da 11 adet home ofis ve iki adet ticari mağaza bulunuyor. Fitness alanları, hobi odaları ve terasta yer alan havuzu ile proje sakinlerine keyifli bir yaşam vaad ediyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde Ottoman