NEF’ten İstanbul’a iki yeni proje

Farklı tasarımlara sahip konut ve ofis projeleriyle adından söz ettiren Nef, İstanbul Kağıthane ve Merter’de iki yeni projeye başlıyor

emlakwebtv / Haber: Havva Bababoğlu - Kamera: Ali Budak

Farklı tasarımlara sahip konut ve ofis projeleriyle adından söz ettiren Nef, İstanbul Kağıthane ve Merter’de iki yeni projeye başlıyor. Ünlü mimarlık ofislerinden ADDON ve Lombardini imzasını taşıyan Nef Kağıthane 03 ve Nef Merter 12’nin Şubat 2016’da teslim edilmesi planlanıyor

Projelerinde özgün tasarım ve ince düşünülmüş yaşam alanlarıyla öne çıkan Nef, İstanbul’da iki yeni konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Düzenledikleri tasarım yarışmasını kazanan ünlü mimarlık ofislerinden ADDON’ın Nef Kağıthane 03’ü Lombardini’nin ise Nef Merter 12’yi tasarladığını söyleyen Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, kapı kolundan asansör tuşuna kadar her detayın Nef’e özel olacağını belirtiyor.

İki projeyi de satışa çıkardıklarını ifade eden Timur, fiyatların 230 bin TL’den başladığını, teslimlerin ise Şubat 2016’da olduğunu söylüyor.

Projelerinde 16 farklı modeli, 9 yıldır uyguladıklarını belirten Erden Timur, foldhome ve folfoffice sisteminin oldukça pratik ve faydalı modeller olduğunu vurguluyor.

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Merter 12