Next Level Çayyolu metrekaresi 5 bin liradan satışa çıktı

Pasifik İnşaat Next Level markasıyla Ankara’da hayata geçirdiği projelere bir yenisini ekledi. Next Level Çayyolu projesi bugün itibariyle satışa çıktı.

Next Level Ankara projesinin ardından ailelerden gelen talep üzerine, büyük bir konut projesi yapmaya karar veren Pasifik İnşaat, yaklaşık 1 buçuk yıl süren araştırma ve çalışmalarının ardından Next Level Çayyolu’nun inşaatına başladı. Bugün Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen lansman toplantısıyla satışa çıkan projenin inşaatına 2016 Mart ayında başlandı. Ankara’nın yeni konut projelerinin hayata geçtiği Çayyolu bölgesinde inşa edilen proje, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin rekreasyon alanının içinde gerçekleşiyor. Next Level Çayyolu projesinin, Next Level mimarisinin, tasarım kalitesinin ve malzeme kalitesinin yansıtılacağı bir konut projesi olacağını söyleyen Erdoğan, “Çayyolu bölgesi Ankara’nın konut adına en güzel bölgesi olarak kabul ediliyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Çayyolu rekreasyon vadisi olarak belirlediği bir bölge. O rekreasyon vadisi içinde tespit ettiğimiz arazide projemizi gerçekleştiriyoruz. Projenin içinde bulunduğu rekreasyon vadisi alanı toplam 190 dönümlük bir alan. Proje ise 42 dönüm araziye oturuyor. Hemen yan tarafta ise 100 dönümlük orman arazisi var. Tamamen yeşilin içinde, doğayla iç içe bir proje yapma şansımız oldu. Proje şehrin merkezine ve tüm olanaklarına çok yakınken, hem de şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta yer alıyor” dedi. Bugün satışa çıkan Next Level Çayyolu fiyatları metrekaresi 5 bin liradan başlıyor.


“Konutun next level’ı olacak”
Toplam 429 konut ve 92 konut tipinden oluşan projede yatay blokların ve villaların yanı sıra 2 adet 24 katlı kule bulunuyor. 3+1’den 7,5+1’e kadar değişen konut tiplerinden oluşan Next Level Çayyolu’nda konutun next level’ını yapma iddiasında bulunan Erdoğan, “Biz bu projede konutun next level’ını yapacağımızı iddia edeceğimiz için bu iddiaya yakışır bir iş çıkarmak istedik. Bu yüzden zor ve uzun bir çalışma yaptık ve çok güzel bir iş ortaya çıktı” dedi.  Yeni projelerinden de bahseden Erdoğan, 2017 yılında hayata geçecek iki projeden bahsetti. Söz konusu iki proje de büyük ölçekli konut projeleri olacak. 

Firma Bilgisi: Pasifik Inşaat
Proje Bilgisi: Next Level Çayyolu