NG Residence 7 bin liradan satışta

NG Grubu’nun kalitesi, lokasyonu ve yaşam standartlarıyla öne çıkan projesi NG Residence, brüt metrekare fiyatı 7 bin liradan satışta.

NG Grubu tarafından hayat geçirilen ve prestij projesi olarak sunulan NG Residence projesi bugün lanse edildi. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu  Başkaı Erkan Güral tarafından tanıtılan proje en farklı ve en iyi olma iddiasında. İstanbul’un en hızlı büyüyen bölgesi, pek çok yatırımın değerine değer kattığı Basın Ekspres’te hayata geçen NG Residence, birbirine paralel yükselen iki simetrik kuleden oluşuyor. Bu kulelerden bir tanesi 28 katlı otel, diğeri ise 26 katlı residence kulesi. Projede böylece bir turizm kompleksiyle daha da değerlenmiş oluyor. Marriot markasını taşıyacak otel, 450 odadan ve 3 bin 200 kişilik konferans salonundan oluşuyor.  Ölçüleri 65 ile 135 metrekare arasında değişen rezidans daireler 1+1 ve 2+1 tiplerinde inşa ediliyor. NG Residence fiyatları metrekaresi 7 bin liradan satışa çıkıyor. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral NG Residence projesi için “NG Grubu’nun prestij projesidir” diyor. Güral, “Burada bir residence veya daire yapmadık, bir yaşam alanı yaptık. Yaşayanların hayatını kolaylaştıracak, insanların keyif alacağı bir yaşam alanı yaptık. Projenin bulunduğu Basın Ekspres’e geleceğin Maslak’ı deniyor. Bu proje ve diğer projeler de bulunduğu bölgeye değer katacak. NG Residence projesi bittiğinde ortaya bir vazo formu çıkacak. Bu bizim porselen kültürümüzden geliyor. Kütahya Seramik’in en çok tercih edilen vazosunun şeklini binaya işledik.

Projenin yüzde 30’u satıldı
Projenin satılan yüzde 30’luk kısmını ilk olarak yakın çevreye, ardından da İstanbul içinden ve dışından gelen yatırımcılara satıldığını söyleyen Güral, spor camiasından da önemli isimlerin projeden daire satın aldıklarını söyledi. 2018’in sonbaharında teslim edilmesi planlanan projenin tamamlandığı zamanlarda yüzde 40’a kadar prim getirmesi tahmin ediliyor. Projede herşeyin konforlu bir yaşam üzerine planlandığını belirten Güral, 7/24 güvenlik ve resepsiyon hizmetlerinin de olduğunu belirtti.

Firma Bilgisi: NG Grubu
Proje Bilgisi: NG Residence