Onur Park Life'ta lansman fırsatları

Onur Park Life projesi, lansman fırsatlarıyla metrekaresi 3 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.

Yaklaşık 55 yıldır beton sektöründe olan Onur Beton, pek çok inşaat firmasının  demir, beton ve çimento ihtiyacını karşılıyor. İnşaat sektörüne gire Onur Beton, Onur İnşaat markasıyla kendi arsası üzerinde Esenyurt’ta Onur Park Life projesini inşa ediyor. Daha önce inşaat işleri geliştiren Onur İnşat’ın markalı konut segmentindeki ilk projesi olan Onur Park Life bir prestij projesi olarak hayata geçiyor. Geleneksel ve modern yapı anlayışını harmanlayan Onur Park Life projesi, komşuluk ilişkilerinin canlı tutulacağı bir mimariyle inşa edilirken, modern mimari anlayışı da barındırıyor.  Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, projenin özgün bir proje olduğunu, otopark ve depo alanlarını yanı sıra hayatı kolaylaştıran sosyal alanların ve alışveriş merkezinin projede bulunduğunu söyledi.
46 bin 800 metrekare üzerinde inşa edilen projede toplam 718 konut ve 231 ticari ünite  yer alıyor. 718 konutu yüzde 70’i 2+1 daireden meydana geliyor. Çekirdek ailelere hitap eden 2+1 daireler kapalı mutfak ve ebeveyn banyosuyla geniş bir kullanım alanı sunuyor. 3 etaptan oluşan ve 3+1 dairelerin de yer aldığı projenin son etabında 1+1 ve 1+0 home ofis konseptinde daireler yer alıyor.

Metrekaresi 3 bin lira
Tem Otoyolu Esenyurt gişelerinden çıkıldıktan sonra yaklaşık 600 metre mesafede bulunan projeye ulaşım oldukça kolay. Planlanan metro istasyonuna yaklaşık 300 metre uzaklıkta ve Ak Batı Alışveriş Merkezi’ne de yürüme mesafesinde bulunuyor.  3. Havalimanı ve bağlantı yollarına da çok yakın bir konumda bulunan Onur Park Life fiyatları ise lansmana özel metrekare bazında 3 bin lira olarak belirlendi. Projenin birinci etabı 1 Haziran 2018’de, ikinci etabı 2019’un başında ve son etabı da 2020’nin başında teslim edilecek. 

Firma Bilgisi: Onur Inşaat
Proje Bilgisi: onur park life